fbpx
swieto biegania w kozim grodzie lublin zaprasza 02

Święto Biegania w Kozim Grodzie – Lublin zaprasza!

Siódma edycja PKO Półmaratonu Solidarności w Lublinie. 1 czerwca 2019 r. wystartuje najważniejsze wydarzenie w lubelskim kalendarzu biegowym. Rejestracja uczestników trwa. Do 31 stycznia atrakcyjna cena pakietu startowego 50,00zł. Święto Biegania w Kozim Grodzie na stałe wpisało się w sportową mapę Polski. Rok rocznie odwiedzają nas biegacze z całego świata.

Siódma edycja PKO Półmaratonu Solidarności w Lublinie. 1 czerwca 2019 r. wystartuje najważniejsze wydarzenie w lubelskim kalendarzu biegowym. Rejestracja uczestników trwa. Do 31 stycznia atrakcyjna cena pakietu startowego 50,00zł. Święto Biegania w Kozim Grodzie na stałe wpisało się w sportową mapę Polski. Rok rocznie odwiedzają nas biegacze z całego świata.

My mocno liczymy na biegaczy z kraju. Dlatego przygotowaliśmy pakiet nagród dla najlepszych Polaków (K+M) i zwolnienie z opłaty startowej dla zwycięzców w kategoriach wiekowych (I-III). Już teraz warto zapisać się na listę startową i od dziś rozpocząć przygotowania do biegu. Trasa biegu łączy dwa miasta Świdnik i Lublin które w lipcu 1980 roku odegrały najważniejszą rolę w zapoczątkowaniu Polskiej drogi do wolności. Czy wiesz że „Stąd ruszyła lawina”, jak śpiewa lider Budki Suflera Krzysztof Cugowski >>>TUTAJ. Możesz sam poznać historię i trasę która prowadzić Cię będzie po najciekawszych i najważniejszych miejscach dla mieszkańców Lubelszczyzny. Uczestnicy zmierzą się nie tylko z wynikiem sportowym, z czasem, z własnymi słabościami ale także biegnąc oddadzą hołd bohaterom tamtych dni.

swieto-biegania-w-kozim-grodzie-lublin-zaprasza-03

PKO Bank Polski sponsor tytularny i sponsorzy strategiczni : LW Bogdanka S.A , Uzdrowisko Nałęczów, Rynek Elizówka S.A, Grupa Azoty Zakłady Azotowe Puławy S.A, aktywnie angażują się we wsparcie poziomu imprezy.

Nasz bieg to wielka promocja szeroko pojętego zdrowego trybu życia. Od sześciu lat determinacja i zaangażowanie tych, którzy biorą udział w biegach, są dla nas inspirujące. Strefa mety pod dachem Targów Lublin to strzał w dziesiątkę. Zadowolenie biegaczy w każdym roku motywuje nas do ciągłego rozwoju tego ważnego wydarzenia w życiu miasta – mówi Marek Wątorski, Dyrektor 7.PKO PS.

Zdaniem zawodników, poprzednie edycje PKO Półmaratonu Solidarności to klasa o najwyższym poziomie biegów ulicznych organizowanych w Polsce. Praca wolontariuszy i służb zabezpieczenia sprawi że poczujesz się ważny. PKO Półmaraton Solidarności posiada atest PZLA.

swieto-biegania-w-kozim-grodzie-lublin-zaprasza-01

profiltrasysolidarnosc

Pakiety startowe PKO Półmaratonu Solidarności 2019

Aby wziąć udział w biegu, należy zarejestrować się na stronie www.pkopolmaratonsolidarnosci.pl korzystając ze specjalnie przygotowanego formularza. Uczestnicy mają do wyboru kilka terminów zapisu elektronicznego z przypisaną stawką startową. Zachęcamy do rejestracji już teraz, opłata 70,00zł – skorzystaj z jak najniższej ceny pakietu startowego. Podana cena obowiązuje do 30 kwietnia 2019 r. Po tym dniu ceny pakietów ulegną podwyższeniu – szczegóły >>> TUTAJ.

W ramach opłaty otrzymasz:

  • udział w biegu,
  • personalizowany numer startowy,
  • koszulkę,
  • medal,
  • udział w losowaniu nagrody specjalnej po zakończeniu ceremonii zwycięzców. 

PKO Półmaraton Solidarności to największa impreza biegowa na dystansie półmaratonu na Lubelszczyźnie. To poziom światowy. W sześciu minionych edycjach zawsze stawialiśmy i stawiamy na zadowolenie zawodników. Wasz pot i radość na mecie jest największą nagrodą dla organizatorów Biegu Solidarności „Lubelski Lipiec 1980” którego początek sięga 1981 roku. W naszym biegu, na przestrzeni tych lat, uczestniczyło setki tysięcy biegaczy i pokolenia obecnych półmaratończyków. Ten bieg jest najstarszą imprezą biegową w Lublinie. Przyjedź do nas i wystartuj. Czekamy na ciebie.

swieto-biegania-w-kozim-grodzie-lublin-zaprasza-04

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
top 10 publikacji treningbiegacza pl 01

Top 10 publikacji TreningBiegacza.pl

Następne
nowy jork londyn warszawa fundacja maraton warszawski wita new balance 01

Nowy Jork, Londyn…Warszawa. Fundacja Maraton Warszawski w elitarnym gronie!

Powiązane artykuły

festiwal biegowy im mikolaja kopernika w lidzbarku warminskim 04
Czytaj dalej

Festiwal biegowy na Warmii – pomysł na niezapomniany kwietniowy-weekend

Pięknie położony Lidzbark Warmiński doczekał się imprezy biegowej z prawdziwego zdarzenia. Można mieć wrażenie, że zeszłoroczna impreza zorganizowana przez Biegaj’My z DEM’a była jedynie próbą siły dla tego regionu, aby wprost wystrzelić w tym roku. Już sama nazwa imprezy sugeruje, że to już zupełnie inna ranga wydarzenia. W połowie kwietnia w ramach Festiwalu Biegowego Im. Mikołaja Kopernika w Lidzbarku Warmińskim odbędą się cztery biegi zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, a na uczestników i ich rodziny czekać będzie cała masa atrakcji, o których opowiedział nam organizator Daniel Milewski.