Top 10 publikacji TreningBiegacza.pl

Początek roku to tradycyjnie podejmowanie nowych wyzwań, zobowiązań, publiczne ogłaszanie planów – bo jak wiadomo: gdy coś głośno powiemy, najlepiej całym “internetom”, to głupio będzie, gdy zamiast zrzucić 5kg, okaże się, że jednak cały rok “robiliśmy masę”. To także dobry czas na podsumowania, porównania i wyciąganie statystyk – żarcik taki.

By nie odbiegać za bardzo od ogólnonarodowych tendencji, nasza redakcja także zrobiła podsumowanie: cały rok pracowaliśmy nad utrzymaniem formy biegowej (niektórzy wagowej), realizowaniem kalendarza treningów i biegów. I tutaj muszę szczerze powiedzieć, że ostatecznie wyszło nam, że jesteśmy in progres. Także, brawo my – chciałoby się powiedzieć.

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy podsumowanie najczęściej czytanych publikacji w 2018 roku, takie TOP 10 TreningBiegacza.pl. Gotowi? Oto one:

  1. Poradnik: Jak zacząć biegać
  2. Plany treningowe
  3. Odchudzanie przez bieganie – jak biegać żeby schudnąć? Kompendium wiedzy.
  4. Po jakim czasie chudnę biegając? Kiedy pojawią się efekty biegania?
  5. Kiedy zaczynamy spalać tkankę tłuszczową?
  6. Co daje bieganie? Kompendium wiedzy.
  7. Jak nie biegać? Krótki poradnik
  8. Jak biegać żeby schudnąć? Odchudzanie przez bieganie, trening interwałowy – kompendium wiedzy
  9. Poradnik: Ile sił w głowie
  10. Zacznij biegać! Pobierz darmowy e-book z poradami w pigułce

Nie da się ukryć, że większość z Was zaczyna biegać po to, żeby schudnąć. Jak widać spalanie tkanki tłuszczowej to temat numer jeden. Ale my uważamy, że każdy pretekst jest dobry. Byleby tylko nie nabawić się kontuzji, o czym pamiętajcie niezależnie od tego, na jakim etapie jesteście. Trzymamy kciuki za Wasze postanowienia i zabieramy się za realizację naszych planów. A mamy tego trochę na 2019 rok. Do zobaczenia na treningach!

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!