fbpx
zacznij biegac pobierz darmowy e book z poradami w pigulce 01

Zacznij biegać! Pobierz darmowy e-book z poradami w pigułce

Zacznij biegać – sieć jest pełna artykułów na ten temat. Początkujący biegacz albo ktoś, kto dopiero planuje nim zostać, może się w tym wszystkim pogubić. I nic dziwnego!

Zacznij biegać – sieć jest pełna artykułów na ten temat. Początkujący biegacz albo ktoś, kto dopiero planuje nim zostać, może się w tym wszystkim pogubić. I nic dziwnego!

Gdzie szukać informacji o początkach biegania?

Informacji jest sporo i czasem bywają sprzeczne. To sport dla każdego czy tylko dla wybrańców? Czy biegać z nadwagą? Czy bardzo wolne bieganie – tzw. slow jogging – ma sens? Piszą o tym portale biegowe, piszą blogerzy. Fora internetowe pękają w szwach, a niemal każdy ich użytkownik, który biega od dłuższego czasu, uznaje się z eksperta. Kolejną sprawą są buty do biegania. Czy naprawdę potrzebne są specjalne, a jeśli tak – to jak je wybrać? Startowe, treningowe, trailowe – jest ich tak wiele, że dosłownie może rozboleć głowa. Ceny też są rożne. Czy na początek warto inwestować w te najdroższe, czy przeciwnie – nie cena powinna grać tutaj pierwsze skrzypce?

Schudnę, nie schudnę…

Wiele osób zaczyna biegać, by schudnąć. I znowu uderza w nie fala sprzecznych doniesień. Ktoś schudł, bo biegał na czczo, ktoś jadł samą marchewkę, a inny nie może schudnąć wcale. I komu tu wierzyć? 

Z pomocą początkującym biegaczom przychodzi Decathlon, który we współpracy z Treningiem Biegacza, przygotował e-book “Zacznij biegać z Decathlon”. To rewelacyjny przewodnik dla biegowych świeżaków, w którym eksperci rozwiewają wszelkie wątpliwości! Co jeść, żeby poczuć się dobrze i czy rzeczywiście płatki owsiane są najlepszym przyjacielem aktywnego człowieka?

Wszystko w jednym miejscu

Z tego e-booka dowiecie się po prostu, jak zacząć biegać. Bez sprzętu, elektroniki czy stresu, a zwyczajnie: lekko i z radością, bo o to chodzi w tym sporcie. Oprócz artykułów na biegowe i pokrewne tematy, znajdziecie w nim także wywiady ze specjalistami Decathlon, dla których sport to nie tylko pasja, ale i praca. Dowiecie się, jak wykonać rozgrzewkę przed bieganiem, co jeść i jak to jest z odchudzaniem przez bieganie.

Kompleksowe artykuły, konkretne pytania i rzeczowe odpowiedzi – czyli to, czego początkujący szukają, a często nie mogą znaleźć. Pobierz darmowy e-book i biegaj!

Total
1
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
europejskie bieganie w gdyni juz za dwa tygodnie 01

Europejskie bieganie w Gdyni - już za dwa tygodnie

Następne
wrocwalk marathon 2018 spacer na medal 03

WrocWalk Marathon 2018 – spacer na medal

Powiązane artykuły