fbpx
cropped bieg przez most rzutem na tasme aktualizujemy informacje 01

Bieg przez Most – rzutem na taśmę aktualizujemy informacje!

Bieg przez Most cieszy się w tym roku dużym powodzeniem! Po zakończeniu zapisów online została bardzo niewielka pula ok 40 pakietów – zapraszamy do zapisów w biurze zawodów 21 i 22.09.

Bieg przez Most cieszy się w tym roku dużym powodzeniem! Po zakończeniu zapisów online została bardzo niewielka pula ok 40 pakietów – zapraszamy do zapisów w biurze zawodów 21 i 22.09.

Wśród uczestników wydarzenia, którzy będą walczyć o podium jest Krzysztof Kasiewicz, Łukasz Parszczyński, Adam Świrgoń, Anna Łapińska, Iza Parszczyńska. Na biegaczy czekają też Zające, które pobiegną na czasy od 40 do 90 min, jednym pomagając w złamaniu życiówki, innym – w dobiegnięciu do mety w limicie czasu .

  • Biuro Zawodów będzie czynne:
  • 21.09.2019 (sobota 12:00 – 18:00) – Galeria Północna, wejście od strony Trakt Nadwiślański/ Szafrańców, parter
  • 22.09.2019 (niedziela 08:00 – 10:00) – Galeria Północna, j.w.
bieg przez most rzutem na tasme aktualizujemy informacje 02

PROSIMY O PRZYBYCIE DO BIURA ZAWODÓW Z ZAPASEM CZASU UMOŻLIWIAJĄCYM ODEBRANIE PAKIETU PRZED STARTEM

Pakiety startowe wraz z upominkami, które nie zostaną odebrane w godzinach działania Biura, trafią ponownie do puli sprzedaży dla osób oczekujących na zapisanie się w biurze zawodów lub zostaną przeznaczone dla wolontariuszy, którzy wspierają organizację biegu.

Aby odebrać pakiet startowy, dorośli uczestnicy oraz opiekunowie prawni osób niepełnoletnich muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych osobowych oraz daty urodzenia.

Warunkiem startu osoby dorosłej jest własnoręczne podpisanie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu lub przedstawienie zaświadczenia lekarskiego o braku przeciwwskazań do wzięcia w nim udziału. Warunkiem startu osoby niepełnoletniej jest przedstawienie oświadczenia o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w biegu podpisanego przez rodziców lub opiekunów prawnych. Oświadczenia będą do pobrania na stronie internetowej wydarzenia oraz w Biurze Zawodów.

Organizator przewiduje możliwość odebrania pakietu przez inną osobę. Aby odebrać pakiet za innego uczestnika, osoba odbierająca musi posiadać “UPOWAŻNIENIE”, zawierający własnoręczny podpis upoważniającego i dane osobowe (PESEL) upoważnionego oraz kserokopię/zdjęcie dowodu tożsamości właściciela pakietu. Kserokopia/zdjęcie do wglądu, UPOWAŻNIENIE zostaje w biurze zawodów. Wzór Upoważnienia do odbioru jest dostępny na stronie wydarzenia. Podpisanie Upoważnienia przez uczestnika jest równoznaczne z podpisaniem przez Uczestnika zaświadczenia o braku przeciwwskazań medycznych do startu.

bieg przez most rzutem na tasme aktualizujemy informacje 03

UWAGA: start z chipem innego zawodnika bez dokonania zmian w systemie jest bezprawny i skutkuje błędnymi wynikami w klasyfikacjach i możliwością dyskwalifikacji. Prosimy o pilnowanie swoich chipów w celu uniknięcia pomyłek.

Program godzinowy wydarzenia:

  • 08:00-10:00 – odbiór pakietów startowych
  • 10:40 – rozgrzewka pod sceną
  • 10:55 – przejście na linię startu
  • 11:00 – start biegu
  • 12:30 – zakończenie biegu
  • 13:00 – dekoracja zwycięzców

Na trenie Galerii będą dostępne przebieralnie i depozyt. Parking: parking Galerii Północnej będzie dostępny dla uczestników wydarzenia

Organizator: Urząd Dzielnicy Białołęka. Sponsor główny: Galeria Północna. Sponsor: firma PARTNER. Bieg wspierają: Hyunday, Blikle, Zdrofit. Realizacja wydarzenia: Fundacja Run Vegan

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
cropped adam glogowski z dobrym wynikiem wygrywa 57 bieg westerplatte 01

Adam Głogowski z dobrym wynikiem wygrywa 57. Bieg Westerplatte

Następne
cropped 20pm 500 miejsc

30 dni do 20-lecia! PKO Poznań Maraton - będzie się działo

Powiązane artykuły

1mila juz 9 czerwca odkryj magie biegania na stadionie konkurs 01
Czytaj dalej

1MILA już 9 czerwca! Odkryj magię biegania na stadionie! + KONKURS

Już za niespełna miesiąc na warszawskiej AWF wystartuje 1MILA. - Nie ma imprezy dla amatorów, która lepiej oddaje magię biegania na stadionie! – mówi lekkoatleta Marcin Lewandowski. W tym roku, poza Amatorskimi Mistrzostwami Polski w Biegu na Milę, będzie można pościgać się także w Sztafetach 4x400m, a najmłodsi biegacze w bezpłatnych Kinder+Sport Biegach Dzieci. Na naszym portalu już teraz możesz wygrać indywidualny trening z Joanną Jóźwik, która wraz z Marcinem Lewandowskim, jest ambasadorką biegu.