Ruszyły zapisy na III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego – jesteśmy na FB, który odbędzie się w niedzielę 25 czerwca 2017 roku w uzdrowisku pod Warszawą. Po raz kolejny zawodnicy pobiegną na dystansie 10 km specjalnie przygotowaną i atestowaną przez PZLA trasą w zielonej scenerii Konstancina. Byliśmy, widzieliśmy i szczerze polecamy wydarzenie i szybsze potwierdzenie rejestracji, bo impreza z roku na rok notuje wzrost zainteresowania.

W pierwszej edycji wzięło udział 555 osób. Na drugą edycję przyjechało 700 osób. Byli goście z Wielkiej Brytanii, Szwecji, a nawet z Ukrainy, którzy de facto zdominowali podium zarówno w klasyfikacji open mężczyzn, jak i kobiet. Impreza zanotowała wzrost frekwencji mimo upału 35 stopni i ważnego dla Polaków meczu w trakcie Mistrzostw Europy.

Konstancin – Jeziorna jest jedynym na Mazowszu miastem uzdrowiskowym. W związku z tym, tuż po przyjeździe do miasteczka biegacza zlokalizowanego w Parku Zdrojowym, pierwsze co Wam się rzuci w oczy to piękne tereny zielone, a Wasz zmysł węchu pobudzi przyjemny zapach minerałów wydobywający się z tężni solankowej zlokalizowanej przy trasie biegu!

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-02

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-03

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-04

Trasę przygotowano tak, by odkryć jak najwięcej uroków Konstancina. W trakcie biegu zobaczycie zabytkowe wille, z ogródków mieszkańcy poleją Was chłodną wodą, a cień zapewnią Wam liczne drzewa, które towarzyszyć Wam będą niemalże na całym dystansie. Przygotowane będą również kurtyny wodne, a także jeden, a może nawet dwa punkty z wodą.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-05

Prowadzony będzie profesjonalny pomiar czasu. Planowane są nagrody aż w 14 kategoriach. Rejestrować możecie się w systemie DataSport klikając w link: zapisy.datasport.IIIBiegKonstanciński

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-11

Przed biegiem, w okolicach startu przeprowadzana będzie rozgrzewka dla zainteresowanych osób. Równo o 10:00 usłyszycie wystrzał startera i będziecie mieli dokładnie 1h30min na ukończenie biegu.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-07

Śmiało możecie przyjeżdżać do Konstancina z rodzinami i przyjaciółmi, którzy z bieganiem mają mało wspólnego, ponieważ III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego nie jest imprezą wyłącznie sportową, lecz rodzinną, przyjazną, nastawioną na relaks i swobodę uczestników.

Dla osób przyjezdnych z dziećmi przygotowana będzie strefa zabaw dla najmłodszych, w której będą dmuchane zabawki, typu mega zjeżdżalnia, zamek, a także mega piłkarzyki dla starszych dzieci. Na rodziców i opiekunów czekać będą wygodne leżaki oraz pufy, a sama strefa zlokalizowana będzie w cieniu drzew.  Pamiętajcie, by w miasteczku biegacza znaleźć punkt z fotobudką, gdzie będziecie mogli całymi ekipami upamiętnić swój wspólny wypad na fotografii.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-08

Zawodnicy po biegu będą mogli posilić się posiłkiem regeneracyjnym ujętym w cenie pakietu startowego. Dla preferujących posiłki mięsne czekać będą grillowane piersi, karkówka i kiełbaski, a dla wegetarian grillowane warzywa. Posiłek dla kibiców wydawany będzie odpłatnie.

Organizatorzy mają w planach przygotowanie biegu dla dzieci na dystansie do 300 metrów, aczkolwiek dalsze szczegóły udostępnią na stronie internetowej biegu oraz na fanpage i w wydarzeniu na Facebooku.

Ważnym punktem programu jest relacja na żywo prowadzona w Polsat News, dlatego jeżeli wybieracie się na bieg, to śmiało będziecie mogli pomachać swoim bliskim siedzącym w domu przed telewizorami.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-09

Na wydarzeniu co roku pojawiają się znani i utalentowani sportowcy, aktorzy, a także dziennikarze, w związku z czym kolekcjonerzy autografów będą mieli szansę na wspólne zdjęcie z podpisem.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-10

Pakiety startowe są kolejnym przyjemnym elementem wydarzeń organizowanych przez DEM’a Promotion Polska. Na biegaczy na pewno czekać będzie koszulka techniczna, medal, numer startowy, woda i posiłek regeneracyjny, a o pozostałych gadżetach będziecie informowani na bieżąco. Jedno jest pewne – dotychczas pakiety startowe były naprawdę solidne, do tego stopnia, że ucha toreb ledwo wytrzymywały, ale dawały radę!

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-06

Ceny pakietów startowych w biegu dla dorosłych kształtują się następująco:

  • Pierwsze 330 płatności w cenie 50 zł brutto
  • Kolejne 330 płatności do miejsca 660 w kwocie 60 zł brutto
  • Ostatnie 330 płatności w cenie 70 zł brutto
  • Koszt pakietu startowego w biurze zawodów standardowo 100 zł brutto

W związku z powyższym rekomendujemy naszym czytelnikom szybkie potwierdzenie rejestracji.

Po potwierdzeniu płatności powinniście otrzymać mailem oraz smsem kod rabatowy na Skierniewicki Bieg im. Edmunda Jaworskiego, który odbędzie się 3 września br. w Skierniewicach, zamykający tegoroczną triadę Biegaj’MY z DEM’a. Przypominamy, że pierwsze wydarzenie odbędzie się 14 maja 2017 r. w Kazimierzu Dolnym, gdzie odbędzie się II Bieg Kazimierski im. Jana Pawła II.

Za podanymi cenami pakietów idzie bardzo dobra jakość, co potwierdzają opinie uczestników na fanpage biegu i w relacjach na blogach.

ruszyly-zapisy-na-iii-bieg-konstancinski-im-piotra-nurowskiego-12

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w Konstancinie, pogoda po raz kolejny nam dopisze i każdemu uda się wykręcić jak najlepszy czas.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z poprzedniej edycji.

[youtube]9JGhHZVTnTk[/youtube]

Organizatorami wydarzenia są DEM’a Promotion Polska specjalizująca się we wsparciu sprzedaży, merchandisingu i eventach, a także Stowarzyszenie Sport Dzieci i Młodzieży, które od wielu lat organizuje czwartki lekkoatletyczne, w których wzięło udział już ponad milion dzieci! 

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>