fbpx
18700511 1435653429791440 1504162841936151723 o

Bieg wirtualny w 2024 roku? Na ten ja sam już się zapisałem!

21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run odbędzie się w Łodzi 25 maja 2024 r. Impreza cieszy się tak dużą popularnością, że pakiety, nawet pomimo zwiększenia pierwotnej puli dostępnych miejsc, zostały już w pełni wyprzedane. Jednak osoby, które chcą stać się częścią tego wydarzenia, mogą zdecydować się na bieg wirtualny z aplikacją Rossmann PL. Za sprawą tytularnego sponsora biegu, start ten staje się bardzo atrakcyjną propozycją.

Biegi wirtualne są przez wielu biegaczy kojarzone z okresem pandemii i swoistym zastępstwem dla stacjonarnych imprez, które przez pewien czas nie były organizowane. W związku z tym ich popularność, wraz z powrotem do wydarzeń stacjonarnych w tradycyjnym wydaniu, znacznie spadła. Wciąż jednak można spotkać się z biegami, które korzystają z takiego rozwiązania, a nawet dopiero zaczynają je wprowadzać. I właśnie w ramach 21. Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run możesz pobiec wirtualnie. Propozycja jest na tyle atrakcyjna, że sam już z niej skorzystałem i zapisałem się na 25 maja.

Bądź częścią biegowego święta

Jako pasjonat biegania na co dzień nie potrzebuję dodatkowych zachęt, by wyjść na trening. Ale uczestnictwo w zawodach, to szczególne wydarzenie. Nawet, jeżeli mówimy o biegu wirtualnym. Dodatkowa mobilizacja, adrenalina, emocje – start w wirtualnej rywalizacji może wyzwalać wiele uczuć. Zwłaszcza, kiedy stajemy się częścią tak dużego biegowego święta. 21. Bieg Ulicą Piotrkowską Rossmann Run zgromadzi w Łodzi zapewne ponad 6 tysięcy osób, co uczyni go jednym z większych biegów w kraju. Do tysięcy pasjonatów można dołączyć zdalnie, z każdego miejsca w Polsce, bez konieczności przejeżdżania, nierzadko setek kilometrów, za pomocą aplikacji, którą wielu klientów sieci drogerii zapewne już ma na swoim smartfonie. Start w biegu wirtualnym to jedynie 5 złotych wpisowego, które trafi na cele charytatywne, wspierając jedną z 6 organizacji: Fundacja Dom w Łodzi, Fundacja Ktoś, Fundacja Herosi, Fundacja Gajusz, Polskie Towarzystwo Chorób Nerwowo-Mięśniowych, Fundacja Pomocy Dzieciom Kolorowy Świat.

Samodzielnie wybierz dystans i czas biegu

Jednym z wyróżników biegu z aplikacją Rossmann PL jest to, że nie trzeba przebiec dystansu 10 kilometrów, by wziąć w nim udział. Ponieważ celem wirtualnej odsłony biegu jest zachęcanie do aktywności sportowej i ruchu także osób dotychczas niebiegających, można samodzielnie wybrać dystans od 1 do 10 kilometrów. Uczestnicy biegu wirtualnego sami decydują również, o której godzinie uruchomią aplikację, mając na to cały dzień 25 maja.

Każdy może przebiec taki dystans, na jaki go stać fizycznie. W nagrodę otrzyma kupon rabatowy do naszych drogerii. Jest to zgodne z misją Rossmanna – Rossmann pomaga Polakom dbać o siebie i kochać siebie na co dzień – powiedziała Monika Kaczyńska, odpowiedzialna za koordynację projektu po stronie sponsora tytularnego.

Zniżka do drogerii

Jedną z atrakcji, jaką przygotował Rossmann dla osób biorących udział w Biegu Rossmann Run z aplikacją są specjalne zniżki do drogerii. Każdy kilometr przebiegnięty z aplikacją to 5% zniżki na zakupy w drogeriach Rossmann. To oznacza, że ci, którzy zdecydują się na pokonanie pełnego dystansu 10 kilometrów otrzymają kupon rabatowy o wartości 50%, który najpóźniej do godz. 23:59 27 maja pojawi się w aplikacji Rossmann. Kupon będzie można wykorzystać na zakupy w drogerii stacjonarnej do 31 maja 2024 r.

437575065 889171166554512 7873177532914266970 n

Jak to działa?

Aby wziąć udział w Biegu Rossmann Run z aplikacją, należy pobrać aplikację Rossmann PL i dołączyć do Klubu Rossmann, a następnie odnaleźć kafelek “Bieg Rossmann Run z aplikacją”, po kliknięciu w który przeniesiemy się do formularza rejestracji na bieg. Po przejściu procesu rejestracji, trafimy na listę startową wirtualnego biegu, a od 13 maja w tym samym miejscu będziemy mogli pobrać aplikację w trybie testowym, którą będzie można sprawdzić podczas treningów. Z taką samą aplikacją 25 maja pobiegną uczestnicy wirtualnego biegu Rossmann Run.

W dniu biegu, aby uruchomić zapis aktywności, należy nacisnąć polecenie “start” w odpowiednim miejscu w aplikacji. Na pokonanie 10 kilometrów mamy 2 godziny. Jeżeli zdążymy przebiec cały dystans lub zdecydujemy się zakończyć bieg wcześniej, wciskamy polecenie “Stop”, by zakończyć bieg. Bieg można uruchomić tylko 1 raz i nie można zatrzymać ani przebiec na raty, a w rywalizacji można wziąć udział 1 raz. Co istotne, z aplikacją mogą pobiec także uczestnicy biegu stacjonarnego i w ten sposób również mogą uzyskać kupon rabatowy. Warunkiem koniecznym jest zarejestrowanie się do biegu z aplikacją na zasadach opisanych powyżej.

Na co dzień Rossmann oferuje swoim klientom produkty, dzięki którym mogą zadbać o siebie, o swoje samopoczucie, urodę, higienę, kondycję fizyczną. Od wielu lat jest też sponsorem tytularnym Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run, który idealnie wpisuje się w misję naszych drogerii. Popularność tego łódzkiego biegu sprawiła, że Rossmann chciał dać ludziom z całej Polski możliwość wzięcia w nim udziału. Tak właśnie zrodził się pomysł biegu z aplikacją. Bieg na 10 kilometrów to bardzo często dystans, który wybieramy jako start w pobliżu naszego miejsca zamieszkania. Dzięki wirtualnej odsłonie wydarzenia 25 maja pobiegnie z nami każdy, kto tego dnia z różnych względów nie może pojawić się w Łodzi i zrobi to w miejscu, w którym lubi biegać najbardziej. Dodatkowo, każdy indywidualnie zdecyduje, czy tego dnia jest na siłach przebiec pełen dystans biegu, czy ograniczy się tylko do kilku kilometrów, a motywacją do podjęcia wyzwania będzie kupon rabatowy do drogerii Rossmann, rosnący wraz z rosnącą liczbą przebiegniętych kilometrów – powiedziała Monika Kaczyńska.

25 maja – pobiegnij w Rossmann Run z aplikacją

Start w biegu wirtualnym Rossmann Run to doskonała okazja do tego, by zrobić coś dla siebie i innych. Bez względu na to, czy chcesz potraktować ten bieg jak rywalizację, trening czy okazję do wspólnej aktywności w gronie znajomych, możesz odnieść korzyści na wielu polach. To świetna okazja do zabawy, zdrowego ruchu na świeżym powietrzu oraz wsparcia celu charytatywnego. A do tego w nagrodę otrzymamy kupon rabatowy do drogerii.

Dowiedz się więcej na temat biegu wirtualnego Rossmann Run na stronie rossmann.pl/inspiracja/3331, pobierz aplikację Rossmann PL i w sobotę 25 maja dołącz do tysięcy biegaczy startujących nie tylko w Łodzi, ale w całej Polsce.

Przejdź do strony Biegu Wirtualnego Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run >>>

Artykuł powstał we współpracy z firmą Rossmann – sponsorem Biegu Ulicą Piotrkowską Rossmann Run.

Masz więcej pytań?

Zapisz się na nasz newsletter!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
merrell agility peak 5 0

Bieganie w trudnym terenie z Merrell Agility Peak 5

Następne
tluszcze w diecie biegacza 1

Tłuszcze w diecie biegacza: przyjaciel czy wróg? Jak wybierać zdrowe źródła tłuszczów?

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model