fbpx
img 0646p

​Kacper pomaga – A Ty? Biegaj i dziel się dobrem

Dzieciństwo kojarzy nam się z beztroskimi chwilami, zabawą, radością, po prostu przywołuje pozytywne wspomnienia. Każdy z Nas je miał i czy nie każdy z Nas chce je wspominać z uśmiechem? Już 26 marca 2017 wystartuję w 12. Półmaratonie Warszawskim i obrałem w nim charytatywną drogę.

Dzieciństwo kojarzy nam się z beztroskimi chwilami, zabawą, radością, po prostu przywołuje pozytywne wspomnienia. Każdy z Nas je miał i czy nie każdy z Nas chce je wspominać z uśmiechem? Już 26 marca 2017 wystartuję w 12. Półmaratonie Warszawskim i obrałem w nim charytatywną drogę. Nie sądziłem, że ta akcja może aż tak na mnie wpłynąć, aż tak pozytywnie zaskoczyć. A wszystko to dla małych Istotek, dla ich uśmiechu, dla ich lepszego jutra!

Życie przecieka Nam między palcami, dlatego zaciśnijmy pięść w odpowiednim momencie i zróbmy coś, z czego będziemy dumni. Pomaganie przez bieganie? Super sprawa prawda?

kacper-pomaga-a-ty-02

#Biegamdobrze – co w ogóle oznacza to hasło?

Pierwszy raz podjąłem się takiej akcji, pierwszy raz mogę komuś pomoc i to na tak szeroką skalę. Przy okazji zapisywania się do Półmaratonu Warszawskiego natrafiłem na hasło #Biegamdobrze. Jest to szlachetna inicjatywa, której uświęca jeden, ale jakże istotny cel – POMOC tym, którzy tej pomocy potrzebują. Czasami liczy się coś więcej niż przebiegnięte kilometry, niż nowa “życiówka”. I tak jest w tym przypadku! Otrzymałem swoją indywidualną stronę zbiórki i pozostało tylko – ruszyć do dzieła! Wyznaczyłem sobie cel, żeby Was zachęcić do wpłacania oraz pobiegnę w koszulce na której znajdą się logotypy firm chcących sprawić uśmiech dzieciakom. One liczą na Ciebie!

kacper-pomaga-a-ty-01

Fundacja “Dajemy Dzieciom Siłę” – bo przecież siła jest w każdym z Nas!

Pośród wielu fundacji, które znajdowały się na liście organizatora Półmaratonu Warszawskiego, nie przypadkowo wybrałem właśnie tą. Sam wychowywałem się w niepełnej rodzinie, tylko z Mamą i tym samym stałem się wrażliwy na ludzką krzywdę. Fundacja ta zajmuje się dziećmi, które przeżyły traumę, doświadczyły przemocy, nad którymi znęcano się zarówno psychicznie jak i fizycznie, które po prostu nie zaznały najważniejszego – Miłości. Chcę im podarować uśmiech, o to walczę! Obrazek uśmiechniętego dziecka jest czymś bezcennym. Liczy się każda cegiełka, każde okazane serce. Pokażmy solidarnie, wspólnymi siłami, że wrażliwość, wsparcie są ponadczasowymi wartościami!

Jeśli los innego dziecka jest dla Ciebie równie ważny jak własnego, to pokaż, że masz serce, że potrafisz bezinteresownie pomagać, przyłącz się i okaż je na tej właśnie stronie: Walczę o coś pięknego – o uśmiech Dziecka!

Pamiętaj! Dobro wraca, w najmniej oczekiwanym momencie… Do dzieła!

Pozdrawiam serdecznie

Kacper Wołosz
 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ruszyly zapisy na iii bieg konstancinski im piotra nurowskiego 01

Ruszyły zapisy na III Bieg Konstanciński im. Piotra Nurowskiego

Następne
fota

Sprintem po formę – ćwiczenia, dzięki którym podkręcisz biegowe tempo

Powiązane artykuły