fbpx
posture twoj dyskretny trener od blackroll 01

Posture – twój dyskretny trener od Blackroll

Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym tancerzem, amatorem biegania, czy aspirującą modelką, każdy powinien czerpać korzyści z prawidłowej postawy ciała. Właściwa sylwetka jest nie zbędna w pracy i czynnościach życia codziennego wspomagając walkę z bólem powstałym w skutek napięcia i dysbalansu.

Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym tancerzem, amatorem biegania, czy aspirującą modelką, każdy powinien czerpać korzyści z prawidłowej postawy ciała. Właściwa sylwetka jest nie zbędna w pracy i czynnościach życia codziennego wspomagając walkę z bólem powstałym w skutek napięcia i dysbalansu.

Blackroll POSTURE został zaprojektowany przez renomowaną szwedzką firmę SWEDISH POSTURE, specjalizującą się w produkcji stylowych i komfortowych przyrządów wspomagających prawidłową postawę ciała. Zapobiega garbieniu się i zaokrąglaniu pleców, gwarantując natychmiastową korekcję postawy i otwarcie klatki piersiowej. Poprzez korekcję postawy wzmacnia mięśnie grzbietu i brzucha.

posture-twoj-dyskretny-trener-od-blackroll-02

Blackroll POSTURE jest dyskretny i łatwy w użyciu, może być noszony zarówno pod, jak i na ubraniu. Wspomaga prawidłową postawę w codziennych sytuacjach, taki jak praca przed komputerem, czy zajęcia na siłowni. Posiadając prawidłową postawę ciała nabierasz pewności siebie, czujesz się atrakcyjniej, a nawet możesz zwiększyć asertywność. Utrzymując naturalną posturę zwiększamy absorpcję tlenu, dzięki czemu mamy więcej energii.

Blackroll POSTURE pomaga organizmowi znaleźć odpowiednią pozycję zarówno w obciążeniach statycznych i dynamicznych wytężonej pracy. Przypominając ciału o właściwej postawie Blackroll POSTURE pomaga zmniejszyć ryzyko bolesnych powikłań, takich jak bóle powstałe w skutek permanentnego napięcia. Produkt przeznaczony jest zarówno do opieki profilaktycznej, jak i rehabilitacji. Wystarczy założyć na plecy, nosić go przez godzinę lub kilka kwadransów dziennie dla poprawy postawy.

Cena produktu: 179,99 zł

Więcej informacji o produktach szukaj tutaj

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nowosc blacroll booster rolka ktora wibruje 01

Nowość Blacroll Booster - rolka, która wibruje

Następne
blackroll polska prezentuje trzy rolki trzy rozne twardosci 01

Blackroll Polska prezentuje: trzy rolki, trzy różne twardości

Powiązane artykuły

przymierzaj przemierzaj 02
Czytaj dalej

Przymierzaj Przemierzaj

Jesień to z reguły najmniej lubiana pora roku, z jednej strony potrafi być niezwykle kolorowa i piękna, z drugiej często powoduje, że nasze działanie nieco spowalnia, a my wpadamy w nostalgiczne czy nawet ponure nastroje. Mamy na to rozwiązanie!

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM