Posture – twój dyskretny trener od Blackroll

Niezależnie, czy jesteś profesjonalnym tancerzem, amatorem biegania, czy aspirującą modelką, każdy powinien czerpać korzyści z prawidłowej postawy ciała. Właściwa sylwetka jest nie zbędna w pracy i czynnościach życia codziennego wspomagając walkę z bólem powstałym w skutek napięcia i dysbalansu.

Blackroll POSTURE został zaprojektowany przez renomowaną szwedzką firmę SWEDISH POSTURE, specjalizującą się w produkcji stylowych i komfortowych przyrządów wspomagających prawidłową postawę ciała. Zapobiega garbieniu się i zaokrąglaniu pleców, gwarantując natychmiastową korekcję postawy i otwarcie klatki piersiowej. Poprzez korekcję postawy wzmacnia mięśnie grzbietu i brzucha.

posture-twoj-dyskretny-trener-od-blackroll-02

Blackroll POSTURE jest dyskretny i łatwy w użyciu, może być noszony zarówno pod, jak i na ubraniu. Wspomaga prawidłową postawę w codziennych sytuacjach, taki jak praca przed komputerem, czy zajęcia na siłowni. Posiadając prawidłową postawę ciała nabierasz pewności siebie, czujesz się atrakcyjniej, a nawet możesz zwiększyć asertywność. Utrzymując naturalną posturę zwiększamy absorpcję tlenu, dzięki czemu mamy więcej energii.

Blackroll POSTURE pomaga organizmowi znaleźć odpowiednią pozycję zarówno w obciążeniach statycznych i dynamicznych wytężonej pracy. Przypominając ciału o właściwej postawie Blackroll POSTURE pomaga zmniejszyć ryzyko bolesnych powikłań, takich jak bóle powstałe w skutek permanentnego napięcia. Produkt przeznaczony jest zarówno do opieki profilaktycznej, jak i rehabilitacji. Wystarczy założyć na plecy, nosić go przez godzinę lub kilka kwadransów dziennie dla poprawy postawy.

Cena produktu: 179,99 zł

Więcej informacji o produktach szukaj tutaj