fbpx
poradp

Czytaj, biegaj i łap nagrody – KONKURS

„Jak zacząć biegać?” Bestsellerowa książka wydana przez TreningBiegacza.pl – blisko 1000 egzemplarzy sprzedanych w nieco ponad miesiąc!

 „Jak zacząć biegać?” Bestsellerowa książka wydana przez TreningBiegacza.pl – blisko 1000 egzemplarzy sprzedanych w nieco ponad miesiąc!

Co znajdziesz w książce? To nie tylko spora pigułka wiedzy dla chcących zacząć biegać, ale i dla tych, którzy już podjęli przygodę z bieganiem – cenne treści z zakresu treningu, dietetyki okraszone profesjonalnie przygotowanymi planami treningowymi, które znajdziesz w treści poradnika, a w jednym z pakietów w jakich możesz zakupić książkę, również w sporym formacie do powieszenia w dowolnym miejscu w swoim domowym zaułku. Bo trening to w bieganiu słowo klucz!

Tu spisaliśmy dla Ciebie więcej szczegółów o książce…

Tym razem konkurs kierujemy do osób, które już zakupiły nasz poradnik, albo takie działanie mają w planach – to także świetny czas by zrobić komuś niespodziankę i sprezentować najlepiej spędzony czas z książką. Co możesz zyskać? Wystarczy, że…
 

Podejmiesz wyzwanie i zrobisz trzy świąteczne konkursowe kroki:

  1. Sprezentuj sobie lub bliskiej osobie książkę TreningBiegacza.pl: „Jak zacząć biegać?”
  2. Krótką opinię-recenzję wraz ze zdjęciem poradnika, oznaczone hasztagiem #poradnikjzb, zamieszczasz na jednym z użytkownych przez siebie kanałów społecznościowych – Facebook, Twitter lub Instagram
  3. 10 najciekawszych publikacji nagradzamy książkami o bieganiu – wśród nich najlepsze pozycje biegowych książek z roku 2016

Nie masz jeszcze książki “Jak zacząć biegać?”, a chciałbyś wziąć udział w konkursie? Tu złapiesz nasz poradnik – wskocz w poniższy link i zamów w wybranym pakiecie (dostępny również z kubkiem i oryginalnym Buffem): Poradnik – Jak zacząć biegać?

Zasady są jasne

Odpowiedź zamieszczasz na swoim własnym kanale facebook – prywatnym bądź fanpage (jeśli takowy prowadzisz) lub na swoim kanale Twitter albo Instagram. Odpowiedź koniecznie oznacz hasztagiem #poradnikjzb (tylko odpowiedzi oznaczone tym hasztagiem będą brać udział w konkursie!). Każdy uczestnik konkursu może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi. Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi – pozostawiamy Ci pełną dowolność: słowa, zdjęcia, filmy. Czekamy do 04.01.2017 do godziny 24.00. Wyniki opublikujemy 10.01.2017 pod treścią konkursu i w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Sprezentuj, czytaj, biegaj i zgarniaj nagrody – czas start!
 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wszystko zaczelo sie od przebiezki phil knight wspomnienia tworcy nike 02

​Wszystko zaczęło się od… przebieżki. Phil Knight: Wspomnienia twórcy NIKE

Następne
11r folded black 1revised low res

Rower eliptyczny ElliptiGO w treningu biegacza – idzie nowe!

Powiązane artykuły

wakacyjny konkurs compressport 2
Czytaj dalej

Wakacyjny konkurs Compressport

Przytulanie, otulanie, sciskanie i masaż - rzecz jasna naszych ukochanych osób, to jest to, co biegacze lubia najbardziej po owocnym biegu. Jednak w czasie długich wybiegań też możemy poczuć namiastkę tego " przytulania ". Firma Conpressport oferuje opaski kompresyjne na uda, które wspomagają krążenie krwi od stóp do serca, dotleniając mięsnie i przyspieszając usuwanie toksyn. I właśnie takie opaski będą nagrodą w naszym nowym konkursie.