fbpx
poradp

Czytaj, biegaj i łap nagrody – KONKURS

„Jak zacząć biegać?” Bestsellerowa książka wydana przez TreningBiegacza.pl – blisko 1000 egzemplarzy sprzedanych w nieco ponad miesiąc!

 „Jak zacząć biegać?” Bestsellerowa książka wydana przez TreningBiegacza.pl – blisko 1000 egzemplarzy sprzedanych w nieco ponad miesiąc!

Co znajdziesz w książce? To nie tylko spora pigułka wiedzy dla chcących zacząć biegać, ale i dla tych, którzy już podjęli przygodę z bieganiem – cenne treści z zakresu treningu, dietetyki okraszone profesjonalnie przygotowanymi planami treningowymi, które znajdziesz w treści poradnika, a w jednym z pakietów w jakich możesz zakupić książkę, również w sporym formacie do powieszenia w dowolnym miejscu w swoim domowym zaułku. Bo trening to w bieganiu słowo klucz!

Tu spisaliśmy dla Ciebie więcej szczegółów o książce…

Tym razem konkurs kierujemy do osób, które już zakupiły nasz poradnik, albo takie działanie mają w planach – to także świetny czas by zrobić komuś niespodziankę i sprezentować najlepiej spędzony czas z książką. Co możesz zyskać? Wystarczy, że…
 

Podejmiesz wyzwanie i zrobisz trzy świąteczne konkursowe kroki:

  1. Sprezentuj sobie lub bliskiej osobie książkę TreningBiegacza.pl: „Jak zacząć biegać?”
  2. Krótką opinię-recenzję wraz ze zdjęciem poradnika, oznaczone hasztagiem #poradnikjzb, zamieszczasz na jednym z użytkownych przez siebie kanałów społecznościowych – Facebook, Twitter lub Instagram
  3. 10 najciekawszych publikacji nagradzamy książkami o bieganiu – wśród nich najlepsze pozycje biegowych książek z roku 2016

Nie masz jeszcze książki “Jak zacząć biegać?”, a chciałbyś wziąć udział w konkursie? Tu złapiesz nasz poradnik – wskocz w poniższy link i zamów w wybranym pakiecie (dostępny również z kubkiem i oryginalnym Buffem): Poradnik – Jak zacząć biegać?

Zasady są jasne

Odpowiedź zamieszczasz na swoim własnym kanale facebook – prywatnym bądź fanpage (jeśli takowy prowadzisz) lub na swoim kanale Twitter albo Instagram. Odpowiedź koniecznie oznacz hasztagiem #poradnikjzb (tylko odpowiedzi oznaczone tym hasztagiem będą brać udział w konkursie!). Każdy uczestnik konkursu może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi. Nagrodzimy 10 najciekawszych odpowiedzi – pozostawiamy Ci pełną dowolność: słowa, zdjęcia, filmy. Czekamy do 04.01.2017 do godziny 24.00. Wyniki opublikujemy 10.01.2017 pod treścią konkursu i w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Sprezentuj, czytaj, biegaj i zgarniaj nagrody – czas start!
 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wszystko zaczelo sie od przebiezki phil knight wspomnienia tworcy nike 02

​Wszystko zaczęło się od… przebieżki. Phil Knight: Wspomnienia twórcy NIKE

Następne
11r folded black 1revised low res

Rower eliptyczny ElliptiGO w treningu biegacza – idzie nowe!

Powiązane artykuły

nike zlaplato running blog 02
Czytaj dalej

Biegiem po wakacje – Złap lato z Nike+

Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało dokładnie 7 tygodni. To najwyższy czas by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!
zmotywuj innych zgarnij super nagrody
Czytaj dalej

Zmotywuj innych – zgarnij super nagrody

Ostatnio pisałem recenzję książki Mistrz w każdym z nas - Steve Backley’a. Na tyle mnie zainspirowała i generalnie ujęła, że wraz z gronem redakcyjnym postanowiliśmy i Was zaangażować do wymyślania haseł motywacyjnych.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM