Czym jest dla Ciebie bieganie? KONKURS

PZU Cracovia Marathon
PZU Cracovia Marathon

Już 8 listopada o godzinie 10:00 z deptaku przy al. 3 Maja na Błoniach Krakowskich wystartuje PZU Cracovia Marathon. Bieg ze względu na panującą pandemię odbędzie się w ograniczonej formule 250 zawodników. Marzysz o tym, by być jednym z nich? Weź udział w naszym konkursie!

19. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich i Królewskiej Triady Biegowej, zapowiedziana jest obecnie na 25 kwietnia 2021 roku. W związku z sytuacją w tym roku odbędzie się jednak bieg wirtualny oraz okrojony bieg w tradycyjnej formie.

Rywalizacja w ramach biegu wirtualnego trwa od 19 października do 8 listopada 2020 roku. Wydarzenie będzie realizowane za pośrednictwem aplikacji PZU Cracovia Maraton pod hasłem to-ge(t)-ther(e). W projekcie będą mogli wziąć udział biegacze i rolkarzeDo wyboru jest aż 5 dystansów: 5 km, 10 km, 13 km, 21,097 km, 42,195 km. Dystans będzie można pokonać na dowolnie wybranej trasie.

Natomiast 8 listopada 250 szczęśliwców będzie miało szansę zmierzyć się z królewskim dystansem w formie tradycyjnej – na ulicach Krakowa. Limit czasu na pokonanie trasy to 4,5 godziny a Uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia niespełna 12 okrążeń wokół Błoń. Start i meta zlokalizowane będą w okolicy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

PZU Cracovia Marathon pod hasłem to-ge(t)-ther(e) wspiera firma Superbet. Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest absolutnym liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz aplikację mobilną. Poza wsparciem biegu, firma jest również sponsorem męskiej sekcji koszykarskiej Wisły Kraków i oficjalnym bukmacherem piłkarskiego Ruchu Chorzów.

KONKURS!

Superbet zaprasza czytelników serwisu TreningBiegacza.pl do wspólnej zabawy, w której do wygrania są aż 2 pakiety na bieg tradycyjny PZU Cracovia Marathon! Zadanie konkursowe jest bardzo proste: wystarczy w ciekawy i oryginalny sposób uzupełnić zdanie „Bieganie to dla mnie…”.

Swoje zgłoszenie należy dodać poprzez formularz: https://forms.gle/XjrrQR3We4iMiDun7.
Udział w konkursie oznacza akcept regulaminu konkursu.
Zgłoszenia przesyłać można do 2 listopada 2020, do godz. 23:59!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.