fbpx
PZU Cracovia Marathon

Czym jest dla Ciebie bieganie? KONKURS

Już 8 listopada o godzinie 10:00 z deptaku przy al. 3 Maja na Błoniach Krakowskich wystartuje PZU Cracovia Marathon. Bieg ze względu na panującą pandemię odbędzie się w ograniczonej formule 250 zawodników. Marzysz o tym, by być jednym z nich? Weź udział w naszym konkursie!

19. edycja najważniejszej imprezy biegowej w Krakowie, jednej z największych w Polsce, zaliczanej do Korony Maratonów Polskich i Królewskiej Triady Biegowej, zapowiedziana jest obecnie na 25 kwietnia 2021 roku. W związku z sytuacją w tym roku odbędzie się jednak bieg wirtualny oraz okrojony bieg w tradycyjnej formie.

Rywalizacja w ramach biegu wirtualnego trwa od 19 października do 8 listopada 2020 roku. Wydarzenie będzie realizowane za pośrednictwem aplikacji PZU Cracovia Maraton pod hasłem to-ge(t)-ther(e). W projekcie będą mogli wziąć udział biegacze i rolkarzeDo wyboru jest aż 5 dystansów: 5 km, 10 km, 13 km, 21,097 km, 42,195 km. Dystans będzie można pokonać na dowolnie wybranej trasie.

Natomiast 8 listopada 250 szczęśliwców będzie miało szansę zmierzyć się z królewskim dystansem w formie tradycyjnej – na ulicach Krakowa. Limit czasu na pokonanie trasy to 4,5 godziny a Uczestnicy będą mieli do przebiegnięcia niespełna 12 okrążeń wokół Błoń. Start i meta zlokalizowane będą w okolicy Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana.

PZU Cracovia Marathon pod hasłem to-ge(t)-ther(e) wspiera firma Superbet. Superbet to globalny bukmacher, wywodzący się z Rumunii, gdzie jest absolutnym liderem rynku. Działalność w Polsce rozpoczął od końca 2017 roku od budowy sieci punktów naziemnych. Pod koniec 2019 r. uzyskał licencję na organizowanie zakładów online, a na początku 2020 r. udostępnił klientom platformę Superbet.pl oraz aplikację mobilną. Poza wsparciem biegu, firma jest również sponsorem męskiej sekcji koszykarskiej Wisły Kraków i oficjalnym bukmacherem piłkarskiego Ruchu Chorzów.

KONKURS!

Superbet zaprasza czytelników serwisu TreningBiegacza.pl do wspólnej zabawy, w której do wygrania są aż 2 pakiety na bieg tradycyjny PZU Cracovia Marathon! Zadanie konkursowe jest bardzo proste: wystarczy w ciekawy i oryginalny sposób uzupełnić zdanie “Bieganie to dla mnie…”.

Swoje zgłoszenie należy dodać poprzez formularz: https://forms.gle/XjrrQR3We4iMiDun7.
Udział w konkursie oznacza akcept regulaminu konkursu.
Zgłoszenia przesyłać można do 2 listopada 2020, do godz. 23:59!
Ze zwycięzcami skontaktujemy się drogą mailową.

Bieganie jest dla mnie... 2
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Golden Trail Championship. Fot. Jordi Saragossa.

Startuje Golden Trail Championship! Bartłomiej Przedwojewski wśród faworytów

Następne
Bartłomiej Przedwojewski najlepszym biegaczem górskim na świecie!

Bartłomiej Przedwojewski najlepszym biegaczem górskim na świecie!

Powiązane artykuły

grafika dieta nowap
Czytaj dalej

Dieta odchudzająca dla biegaczy – KONKURS

Od pół roku pracuję nad naszą drugą książką, której roboczy tytuł obecnie brzmi “Odchudzanie przez bieganie”. Poruszam w niej bardzo szeroki zakres zagadnień dotyczących diety, spożywanych produktów, substancji rakotwórczych oraz treningu, jaki jest wskazany przy problemach z nadwagą.
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model