fbpx
z audiobookiem na trening sluchaj i biegaj konkurs 02

Z audiobookiem na trening – słuchaj i biegaj! KONKURS

Biegasz z muzyką w uszach czy też wolisz trenować w ciszy? Każdy powód jest dobry, by wyjść na trening! Jak jednak połączyć przyjemne z pożytecznym, a tym samym maksymalnie wykorzystać wolny czas? Jest na to sposób, a ta forma treningu zyskuje coraz większe grono sympatyków. O czym mowa?

Biegasz z muzyką w uszach czy też wolisz trenować w ciszy? Każdy powód jest dobry, by wyjść na trening! Jak jednak połączyć przyjemne z pożytecznym, a tym samym maksymalnie wykorzystać wolny czas? Jest na to sposób, a ta forma treningu zyskuje coraz większe grono sympatyków. O czym mowa?

Trening z audiobookiem – sam wybierasz książkę, treningowy dystans i ruszasz w teren, a tym samym łączysz przyjemne z pożytecznym. Jakie zalety? Dłuższe wybiegania stają się łatwiejsze – Twoje myśli koncentrują się na dobiegającej ze słuchawek treści książki czytanej przez lektora. Spróbuj, a nawet nie zorientujesz się, jak szybko upłynie Ci choćby godzinny trening. Tak jak w treningu interwałowym czy tempowym świetnie sprawdzi się muzyka, tak w dłuższym, spokojnym wybieganiu idealnie sprawdzą się audiobooki.

Słuchaj i biegaj

Kochasz książki i bieganie? Sięgnij po audiobooki.

„Bieganie i czytanie to klucz do życia” – mawiał Will Smith

Chcesz wiedzieć jak to działa? Startuj w naszym konkursie i zgarnij ciekawe nagrody:

3 nagrody główne – 3-miesięczny dostęp do serwisu Storytel.pl + słuchawki

5 nagród dodatkowychzestaw biegacza (słuchawki, powerbank, plecak, opaska odblaskowa)

UWAGA: Wszyscy czytelnicy TreningBiegacza.pl otrzymują darmowy 30-dniowy okres próbny do serwisu Storytel.pl po zarejestrowaniu się na www.storytel.pl/treningbiegacza

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Wybierz najlepszą książkę do słuchania podczas biegania z katalogu Storytel.pl linkując ją w komentarzu, i uzasadnij dlaczego właśnie po tę książkę sięgnąłbyś w biegowym treningu?

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Każdy uczestnik konkursu może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 12.08.2016 do godz. 22.00. Spośród wszystkich wyłonimy najciekawszych osiem, których autorzy otrzymają wyżej wymienione nagrody. Wyniki zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu w dniu 16 sierpnia. Czas start!
 

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bieg przez most bialoleka 2016 04

Bieg przez Most – Białołęka 2016

Następne
pko silesia marathon zaprezentowal tegoroczna koszulke i nowa trase 01

PKO Silesia Marathon zaprezentował tegoroczną koszulkę i nową trasę

Powiązane artykuły

Pokaż swoją biegową rzeczywistość
Czytaj dalej

Twoja biegowa rzeczywistość

Spis treści Ukryj Instrukcja obsługiWażne – konkurs biegowa rzeczywistośćInneProśba do Ciebie Na stronie głównej serwisu opublikowaliśmy wtyczkę poprzez…
twoje wyzwanie twoja energia twoj bieg wygraj pakiet na bieg rzeznika od squeezy 02
Czytaj dalej

Twoje wyzwanie – Twoja energia – Twój bieg. Wygraj pakiet na Bieg Rzeźnika od Squeezy!

Jesteś biegaczem, który lubi wyzwania? Jeśli ani chwili nie zastanawiałeś się co odpowiedzieć, to konkurs właśnie dla Ciebie. Udowodnij nam, że naprawdę kochasz bieganie w poza miejskiej dżungli i niestraszna Ci ilość przewyższeń w biegach trail. Dodatkowo zapoznaj się z informacją, dlaczego tak istotne w biegach, zwłaszcza na dłuższych dystansach, jest systematyczne dostarczanie energii w odpowiednich dawkach i formie, a potem odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe i pobiegnij ze swoim kompanem w jednym z najbardziej prestiżowych biegów w Polsce – Biegu Rzeźnika!