Pokaż ducha sportowej walki w swoim ulubionym kolorze – KONKURS Compressport

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Każdy zawodnik ma swoje „sportowe rytuały”, od których zależy skuteczność treningu czy też pomyślność na zawodach. Kreatywność w tych kwestiach nie zna granic, a jesteśmy przekonani, że wszyscy możecie podzielić się swoimi biegowymi patentami. Skoro o indywidualności mowa – zastanów się, jak na co dzień wyrażasz swoje biegowe „Ja”. Co sprawia, że wyróżniasz się spośród całego tłumu zawodników? Najprościej zacząć od … kolorów!

Różnorodność barw to możliwość dokonania wyboru

Ten wybór zapewni Ci marka Compressport. Przygotowane przez nią opaski kompresyjne R2V2, nie tylko oddziałują na wiele aspektów istotnych podczas biegania, ale i występują w wielu wersjach kolorystycznych. Spośród tak szerokiej gamy barw z pewnością wybierzesz coś, co będzie idealnie pasowało do Twojego sportowego ducha. Jeśli jesteś zainteresowany zdobyciem cenionych przez wielu biegaczy opasek kompresyjnych Compressport o unikalnym design to…

Weź udział w konkursie!

Co powinieneś zrobić? Odpowiedz na pytanie: który z zaprezentowanych kolorów opasek kompresyjych najlepiej oddaje Twoje sportowe JA? Podziel się ze wszystkimi swoją receptą na sukces. Jeśli chętnie zakładasz na siebie swoje bojowe barwy – powiedz nam o tym! Być może opaski od Compressport w Twoim ulubionym biegowym kolorze, będą towarzyszyły Ci podczas kolejnych zmagań.

Odpowiedzi oznaczacie hasztagiem #compressport i udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Każdy uczestnik konkursu może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 10.07.2016 do godziny 22.00. Wyniki konkursu zostaną opublikowane 14 lipca w komentarzu pod treścią konkursu. Zwycięzca ma dwa tygodnie na kontakt z redakcją: sekretariat@treningbiegacza.pl, celem odebrania nagrody.

Co w nagrodę?

Trzy osoby, które zostawią w komentarzu swoją pasję, zaciętość i sprawdzony sposób na lepsze samopoczucie w trakcie biegu, otrzymają od nas nagrody:

  • I miejsce – nowy model opasek kompresyjnych R2V2 Compressport w wybranym przez zwycięzcę kolorze + kubek Compressport,
  • II miejsce – wybrany przez laureata daszek z kolekcji Compressport Ultralight + kubek Compressport,
  • III miejsce – skarpetki biegowe Compressport ProRacing Run High v2.1 + kubek Compressport.

Do dzieła!