TWÓJ MEDAL, TWOJA DUMA – podziel się swoim startem i wygraj miejsce na medal. Konkurs!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W sporcie nigdy nie zmierzasz donikąd – sport to pasja, to część Twojego życia, część osobowości. Każdy start w zawodach staje się częścią życiowej przygody, w której się spełniasz. Każdy trening, częścią codzienności. Bez znaczenia czy biegasz, jeździsz na rowerze, pływasz czy też łączysz te trzy dyscypliny w pasji do triathlonu. Startujesz w zawodach? To już wiesz, że medal tuż za linią mety to chwila, którą warto zachować na dłużej.

Zbieraj momenty i pamiętaj o tym, co ważne. Zaplanuj swoje nowe starty i uporządkuj te, które były. Cenisz swoją biegową pasję, a starty w zawodach mają dla Ciebie znaczenie? Weź udział w konkursie i wygraj jeden z trzech wybranych przez siebie wieszaków na medale z kolekcji medalowki.pl

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Udziel odpowiedzi na pytanie: medal z jakich zawodów, które ukończyłeś lub zamierzasz ukończyć, powiesiłbyś na pierwszym miejscu na wieszaczku z kolekcji medalowki.pl? Odpowiedź oznacz hasztagiem #medalowki.pl Każdy uczestnik konkursu może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi. Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Czekamy do 14 czerwca 2016 do godziny 22.00. Listę szczęśliwców opublikujemy w komentarzu pod postem w dniu 17 czerwca.

Wygraj jeden z trzech wybranych przez siebie wieszaków na medale

Wybierz swoją ulubioną dyscyplinę i dostosuj swoją medalówkę do startowych trofeów – do wygrania dowolny model wieszaka na medale. Wytypujemy trzy najciekawsze odpowiedzi – autor każdej z nich otrzyma możliwość wyboru wieszaka na medal z kolekcji medalowki.pl

A dla wszystkich „lajkowiczów” konkursu i czytelników TreningBiegacza.pl marka medalowki.pl przygotowała 10% rabatu. Promocja ważna jest do końca trwania konkursu. Powodzenia!