​Wskocz w nowe ciuchy do biegania – wygraj KONKURS Dare2b!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Biegasz dla przyjemności? Startujesz w zawodach? Lub po prostu biegasz, bo lubisz? Nic zatem nie stoi na przeszkodzie byś poczuł się w bieganiu jeszcze pewniej i komfortowo. Wystarczy, że udzielisz odpowiedzi na proste pytanie by przygarnąć jeden z trzech voucherów do wykorzystania na zakup odzieży sportowej marki Dare2b.

Co mamy do zaproponowania? O tym co istotne w odzieży podczas biegowego treningu przeczytasz w poniższych linkach – w co się ubrać na letni trening, co mieć zawsze pod ręką i dlaczego warto sięgnąć po okulary do biegania w czasie letniej, słonecznej aury:

Trzy nagrody dla biegaczy

Do wygrania trzy vouchery na zakup odzieży sportowej z kolekcji marki Dare2B

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

I NAGRODA – Voucher o wartości 400 zł

II NAGRODA – Voucher o wartości 300 zł

III NAGRODA – Voucher o wartości 200 zł

Gotowy? To wskakuj na kolejny poziom – pytanie konkursowe:

Jedna odpowiedź, która może uczynić Cię szczęściarzem

Odpowiedz na pytanie: dlaczego bieganie stało się istotną pasją w Twoim życiu? Pozostawiamy Wam pełną dowolność – zdjęcia, opis, film. Odpowiedzi udzielacie w komentarzu poniżej – pod treścią konkursu albo w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Nagrodzimy najciekawsze odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 4 czerwca do godz. 22.00. Listę zwycięzców opublikujemy 8 czerwca w komentarzu pod treścią konkursu.