Bieganie w upalne dni – wygraj odzież Brubeck z kolekcji 3D Run PRO. KONKURS!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Pogoda nie powinna być przeszkodą w Twoim treningu, a jednak intensywne słońce i wysokie temperatury potrafią skutecznie zniechęcić do biegania. Czy istnieje na to sposób? Zrzucanie koszulki to nie najlepsza opcja, a tylko ryzyko. Tegoroczna kolekcja marki Brubeck wnosi na rynek biegowej odzieży coś całkiem nowego – odzież, która nie tylko doskonale radzi sobie w intensywnym treningu, ale i doskonale chroni przed silnym promieniowaniem słonecznym. 

Dlaczego tak wielu biegaczy sięga po termoaktywną odzież i o tym co ważne w letnim treningu – czyli co nieco o technologii 3D Run PRO pisaliśmy w tu —-> kliknij w link. Już dziś możesz zawalczyć o zestaw odzieży marki Brubeck i cieszyć się wygodą i bezpieczeństwem podczas treningów w letnie dni. Nie przestawiaj biec!

Złap jeden z dwóch zestawów 3D Run PRO

Do wygrania dwa zestawy marki Brubeck z kolekcji 3D Run Pro – jeden dla kobiety, drugi dla mężczyzny, w skład których wchodzą:

Dla niego:
  1. Bezrękawnik męski 3D Run PRO – wykonany w technologii bezszwowej, z cienkiej, dwuwarstwowej dzianiny. Jej konstrukcja powstała na bazie modelu wzmocnionej trójwymiarowej siatki o przestrzennej budowie, która zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci. W miejscach o wzmożonej potliwości zastosowano modyfikowane sploty, tworzące kanały powietrzne, poprawiające cyrkulację wewnątrz struktury. Odzież wpływa na regulację temperatury ciała, chroniąc je przed przegrzaniem lub wyziębieniem. Dopasowany krój chroni przed otarciami i powoduje, że produkt nie krępuje ruchów. Dzianina ma właściwości antyalergiczne i bakteriostatyczne. Produkt jest przeznaczony do biegania oraz wszystkich aktywności fizycznych w wyższych temperaturach.
  1. Spodenki męskie Running Air – wysokiej jakości spodenki do biegania. Posiadają wewnętrzne, wszyte slipy wykonane w technologii bezszwowej z cienkiej, oddychającej dzianiny. Ich konstrukcja została oparta na modelu trójwymiarowej siatki, która kilkakrotnie zwiększa powierzchnię odbioru wilgoci. Przylegając do ciała, dzianina tworzy kanały powietrzne, które skracają czas rozgrzewania organizmu oraz efektywnie transportują wilgoć na zewnątrz. Spodenki posiadają bezuciskowy ściągacz w pasie. Z przodu – od wewnątrz – umieszczono kieszonkę. Z tyłu znajdują się elementy odblaskowe. Produkt posiada właściwości bakteriostatyczne.
  1. Skarpetki Running Light – wykonane z cienkiej, dwuwarstwowej oraz oddychającej dzianiny złożonej z mieszanki włókien naturalnych (bawełna) i sztucznych. Włókna polipropylenowe w warstwie wewnętrznej odpowiadają za skuteczne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, co chroni stopę przed przepoceniem. Włókno poliestrowe (COMFORTEL) jest wytrzymałe i odporne na mechacenie. Zastosowane w przędzy polipropylenowej jony srebra mają właściwości antybakteryjne – hamują rozwój oraz eliminują istniejące bakterie.
Dla niej:
  1. Bezrękawnik damski 3D Run PRO
  1. Damskie bokserki sportowe – wykonane w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet podczas intensywnego wysiłku. Warstwa zewnętrzna pełni funkcję termoizolacyjną. Chroni przed przenikaniem chłodnego powietrza do wewnątrz oraz przed naturalną utratą ciepła. Specjalne strefy RIB gwarantują, że bokserki idealnie dopasowują się do ciała, podkreślają sylwetkę i nie krępują ruchów. Dzianina antyalergiczna – nie uczula i nie powoduje podrażnień oraz bakteriostatyczna – hamuje powstawanie brzydkich zapachów. Z powodzeniem sprawdzają się także podczas biegania oraz rekreacyjnej jazdy rowerem jako pierwsza warstwa.
  1. Skarpety damskie Running Light

Co zrobić by zawalczyć o nagrody?

Odpowiedz na pytanie: jaki jest Twój biegowy patent na bieganie w upalne dni? 

Odpowiedzi oznaczone hasztagiem #Brubeck udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu albo w komentarzu pod tą treścią konkursową zamieszczoną na fanpage Trening Biegacza. Każdy uczestnik konkursu może udzielić tylko jednej odpowiedzi. Na odpowiedzi czekamy do 27 maja do godz. 22.00. Spośród prawidłowo udzielonych odpowiedzi wyłonimy dwóch zwycięzców. Wyniki konkursu zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu i pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza w dniu 31 maja. Powodzenia!

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym