Energia i nawadnianie w biegowym treningu – wygraj zestawy od Run&Bike. KONKURS!

Jednym z najważniejszych elementów treningu jest właściwa suplementacja, ale i nawadnianie zarówno przed, w trakcie jak i po treningu. Skąd czerpać energię i jak zadbać o prawidłowe nawodnienie, a także jak podwyższyć wydolność tlenową? Pisaliśmy tu:

Jeśli lubisz długie wybiegania, czy też startujesz w zawodach – weź udział w konkursie Run&Bike marki Activlab Sport! Do wygrania zestawy produktów, dzięki którym zadbasz o prawidłowe nawodnienie organizmu i biegową „moc” na całej trasie.

Co zrobić by zgarnąć fajne nagrody?

Odpowiedz na pytanie: ile czasu tygodniowo spędzasz na biegowych trasach i jak dbasz o prawidłowe nawadnianie organizmu? Na odpowiedzi, których udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza, czekamy do 14.10.2016 do godziny 22.00. Spośród wszystkich komentarzy wybierzemy trzy najciekawsze, których autorzy otrzymają nagrody:

I miejsce – zestaw produktów Run&Bike o wartości 200 zł

Reklama - koniecznie sprawdź!

TIP ZDROWOTNY

Czy wiesz, że w trakcie treningu zwiększane jest wytwarzanie przez organizm tzw. wolnych rodników? To bardzo niepożądany efekt. Aby go niwelować organizm potrzebuje ANTYOKSDANTÓW, czyli przeciwutleniaczy. Antyoksydanty to naturalne substancje chroniące przed rakiem oraz spowalniające proces starzenie się. Działanie antyoksydacyjne mają witaminy C, E i A.

Wiosną i zimą brakuje nam naturalnych antyoksydantów – wtedy zalecana jest suplementacja Witaminą C, a dla osób chcących przyspieszyć metabolizm i odchudzanie CLA 800 (ma również działanie antyoksydacyjne).

II miejsce – zestaw produktów Run&Bike o wartości 130 zł

III miejsce – zestaw produktów Run&Bike o wartości 110 zł

A także trzy nagorody dodatkowe – zestaw produktów Run&Bike o wartości 90 zł każdy

Wyniki zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu w dniu 18.10.2016. Czas start!

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się pod tym linkiem.

tb-activlab-runbike-konkurs-1220x535-1