Największe wydarzenie dla biegaczy w Polsce – wygraj jedną z 8 wejściówek

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Przełomowa konferencja INTERNATIONAL FASCIA & MOBILITY SUMMIT organizowana w dniach 24-25 czerwca 2017 w Warszawie. Gościem specjalnym konferencji będzie dr Kelly Starrett! Masz okazję zdobyć cenną wiedzę u boku wyjątkowych postaci i specjalistów świata fizjoterapii i trenerów. Zapraszamy do udziału w konkursie – możesz zdobyć jedną z ośmiu wejściówek na wykłady odbywające się w dniu 24 czerwca. Startuj w konkursie lub kup bilet na pełen pakiet emocji z dr Kellym Starrettem – nie zwlekaj!

Biegasz? To wydarzenie nie może Cię ominąć

Dwa dni pełnych mocy przeżyć.

Cenna wiedza, której możesz namacalnie dotknąć – wykłady, warsztaty, merytoryczne dyskusje.

Spotkania, których doświadczasz – nie tylko uczestniczysz.

Niesamowici ludzie, wyjątkowi prelegenci – dr Kelly Starrett – trener i fizjoterapeuta, który zrewolucjonizował podejście do mobilności, Karl Gilligan – szkoleniowiec założyciel Elite Perfomance Instutite, dr Remigiusz Rzepka –  trener przygotowania motorycznego kadry narodowej w Piłce Nożnej czy dr Ryszard Biernat  – fizjoterapeuta i ceniony wykładowca.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Wszystko to w jednym miejscu, w wyjątkowej atmosferze, wśród świetnych osobistości świata treningu, fizjoterapii, rozwoju.

grafika-konkurs-summitp

Zdobądź jedną z 8 wejściówek na dzień pełen wykładów!

Co musisz zrobić? Odpowiedz na pytanie: jaki trening uzupełniający stosujesz w bieganiu by przeciwdziałać kontuzjom?

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub postem konkursowym zamieszczonym na fanpage Trening Biegacza. Osiem najciekawszych odpowiedzi nagrodzimy wejściówkami na wykłady z prelegentami o wartości 699 zł każda. Każdy uczestnik konkursu może udzielić wyłącznie jednej odpowiedzi. Konkurs trwa do 17.03.2017 r. Wyniki zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu w dniu 21 marca.

Wejściówki obejmują:

  • uczestnictwo w całym dniu wykładów – 24.06.2017
  • powitalny pakiet zawierający materiały szkoleniowe
  • dwudaniowy obiad w przerwie między wykładami

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę