Konferencja IFM SUMMIT – wygraj wejściówkę na wykłady i warsztaty z Kellym Starrettem!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Biegasz? Startujesz w zawodach? Chcesz poprawić swoją życiówkę? Aby biegać dobrze, nie wystarczy tylko biegać – musisz zadbać o swoje ciało. Poznaj jak funkcjonują Twoje mięśnie, jakie ćwiczenia wykonywać by zminimalizować ryzyko kontuzji, dlaczego tak istotny jest trening uzupełniający i jak przekłada się na efektywność biegania? Jedyne takie wydarzenie w Polsce – konferencję IFM SUMMIT – International Fascia&Mobility Summit  z udziałem wybitnych specjalistów z zakresu fizjoterapii i treningu biegowego, a wśród nich sam Kelly Starrett – autor topowych książek z zakresu treningu uzupełniającego, w tym „Bądź sprawny jak lampart” czy „Gotowy do biegu”.  Wydarzenie odbędzie się już 24-25 czerwca w Warszawie!

konferencja-ifm-summit-wygraj-wejsciowke-na-wyklady-i-warsztaty-z-kellym-starrettem-01

„Rezygnacja z treningów w wyniku doznania kontuzji nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jedynie dobre poznanie swojego ciała oraz prawidłowo dobrane ćwiczenia zapewniają najszybszy i najzdrowszy powrót do pełnej sprawności, bez konieczności sięgania po pomoc medyczną bądź rezygnacji z treningów” – dr Kelly Starrett

Więcej informacji o tym wydarzeniu znajdziesz tu:

Pełne dwa dni z wybitnymi ekspertami – wygraj wejściówkę na IFM SUMMIT!

Odpowiedz na pytanie: jaki jest Twój startowy cel? i zawalcz o jedną z dwóch wejściówek o wartości 1999 zł każda, na konferencję IFM SUMMIT – International Fascia&Mobility Summit! Wejściówki obejmują udział w wykładach i warsztatach – pełne dwa dni teoretycznej i praktycznej wiedzy.

Wejściówki obejmują m.in:

  • powitalny pakiet zawierający materiały szkoleniowe
  • imienny certyfikat potwierdzający uczestnictwo w wykładach
  • obiad w przerwie między wykładami jak i warsztatami w drugim dniu konferencji
  • uczestnictwo w całodniowym kursie MOVEMENT & MOBILITY 101 COURSE prowadzonym przez dr Kelly’ego Starretta
  • pakiet zawierający sprzęt niezbędny do wykonywania ćwiczeń prezentowanych przez prelegenta (Floss Band, Duoball, Ball 8cm, Power Band)
  • imienny certyfikat uczestnictwa w MOVEMENT & MOBILITY 101 COURSE Instytutu MobilityWOD

To niepowtarzalna okazja by złapać jedną z nich! Widzimy się już 24-25 czerwca w Warszawie!

UWAGA: Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub pod tym postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Każdy uczestnik konkursu może udzielić tylko jednej odpowiedzi! Nagrodzimy autorów dwóch najciekawszych. Czekamy do 14.06.2017 do godziny 22.00. Nie przegapcie terminu – czas start! Wyniki konkursu opublikujemy w dniu 15 czerwca.

konferencja-ifm-summit-wygraj-wejsciowke-na-wyklady-i-warsztaty-z-kellym-starrettem-02

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?