KONKURS z Athli Running – złap bony o wartości 200 zł na zakupy w GO Sport!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Co powinno znaleźć się w szafie biegacza? Czas przewrócić lato do góry nogami i sięgnąć po nową kolekcję Athli Running od GO Sport. Jedna z ciekawszych marek na rynku, która już zyskała sobie wielu zwolenników. Dobra technicznie odzież w bardzo przystępnej cenie, o której możesz przeczytać tutaj:

Nie ma co siedzieć, tu trzeba biegać! Jeśli masz ochotę na uzupełnienie swojej sportowej garderoby, startuj w konkursie.

Co do złapania?

Tu nie ma się co zastanawiać, tu trzeba łapać! Do zgarnięcia 3 bony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sieci GO Sport Kup co chcesz i biegaj jak lubisz!

Pytanie za bieganie

Odpowiedz na pytanie: co jest dla Ciebie istotne w biegowej odzieży i jakie elementy garderoby powinny znaleźć w Twojej biegowej szafie? Odpowiedzi oznaczacie hasztagiem #AthliRunning. Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub pod tym postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Na odpowiedzi czekamy do 30 kwietnia 2016. Wyniki zamieścimy 5 maja w komentarzu pod treścią konkursu i pod linkiem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Powodzenia!