Biegaj z głową – wygraj kolorowe Buffy na trening i zawody!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nieważne czy Twoja przygoda z bieganiem właśnie się zaczęła czy masz już za sobą dziesiątki lub tysiące kilometrów – istotne jest to, co daje Ci pasja. Biegaj o każdej porze roku, pamiętaj tylko o osłonie głowy – wiosną i latem zadbaj również o ochronę przed słońcem. Dlaczego Buff? Zanim stał się popularny wśród biegaczy, zjednał sobie spore grono sympatyków gór. Wszelkiej aktywności w terenie, gdzie warunki pogodowe zmieniają się czasami jak w kalejdoskopie, a każdy kto chodzi po górach wie, że nie wychodzi się na szlak bez wsparcia ze strony czapki czy czegoś pod szyję, nawet w cieplejsze dni. Dziś, znany wśród pasjonatów wszelkich aktywności, jedna z najbardziej przydatnych części garderoby dla biegaczy – zarówno na trenin jak i na zawody. Czym zatem przysłużył się biegaczom i szybko zyskał popularność w tym właśnie gronie? Zerknij w naszą recenzję, a potem wystartuj w konkursie i zgarnij 3 fajne zestawy od marki Buff Poland. Do dzieła!

biegaj-z-glowa-wygraj-kolorowe-buffy-na-trening-i-zawody-konkurs-03

Pytanie konkursowe jest proste

Głowa w bieganiuco zmieniło w Tobie bieganie? Napisz, dlaczego warto biegać. Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu i postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.

Kolorowe nagrody dla biegaczy od Buff

Spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy trzy najciekawsze, które nagrodzimy:

1 miejscechusta Original Buff, letnia czapka Buff Coolmax jednowarstwowa i opaska Buff UV Headband
2 miejsce – chusta Original Buff i opaska Buff UV Headband
3 miejsce – chusta Original Buff

UWAGA: zwycięzcy sami wybiorą najciekawszą dla siebie opcję kolorystyczną każdej z nagród od Buff Poland – a jest w czym wybierać!

Każdy uczestnik konkursu może udzielić jednej odpowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy do 17 kwietnia do godziny 24.00. Wyniki opublikujemy 19 kwietnia w komentarzu pod treścią konkursu i postem konkursowym na fanapage Trening Biegacza.