Dieta i trening. Jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość? – KONKURS

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Trening i dieta – dwa nierozerwalnie związane ze sobą tematy, które na co dzień powinny funkcjonować w świecie osób, które traktują sport nie tylko jako pasję, ale drogę do realizacji celów. Zarówno tych sportowych, mentalnych, jak i marzeń o nienagannej sylwetce. Nie osiągniesz efektów bez znajomości podstawowych zasad żywienia i treningu. 

Dlaczego warto sięgnąć po książkę „Dieta i trening. Jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość”? Autorka Kasia Biłous – dietetyk, ale również zapalona biegaczka i miłośniczka sportowych aktywności, dzieli się z czytelnikami solidną porcją wiedzy nie tylko z zakresu żywienia w sporcie. Na co dzień wspiera maratończyków, ultramaratończyków, triatlonistów, a także sportowców amatorów. W książce znajdziecie przykłady gotowych jadłospisów, które pozwolą kontrolować masę ciała w zależności od poziomu intensywności wysiłku. Podpowiada również, jak samodzielnie stworzyć indywidualny plan żywieniowy dostosowany do Twoich potrzeb – przed treningiem i w jego trakcie, na zawodach i po nich. Dzięki profesjonalnym wskazówkom autorki książki zredukujesz tkankę tłuszczową oraz zbudujesz masę mięśniową, a także wypracujesz nowe nawyki żywieniowe, które przyniosą korzyścidla  Twojej sprawności fizycznej, zdrowia i samopoczucia. Naszą najnowszą recenzję książki Kasi Biłous znajdziesz pod tym linkiem.

Chcesz zdobyć książkę?

Odpowiedz na proste pytanie: Co najbardziej smakuje po treningu?

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod tym postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Na odpowiedzi czekamy do 17 kwietnia do godz. 22.00. Pięć najciekawszych nagrodzimy książką autorstwa Kasi Biłous. Wyniki zostaną opublikowane w dniu 19.04.2016 w komentarzu pod treścią i wspomnianym wyżej postem konkursowym.

Szukasz sprawdzonego gabinetu fizjoterapeutycznego?