fbpx
konkurs moc energii ze scandic food biegaczu zrob to sam 01

Biegaczu, zrób to sam! Moc energii ze Scandic Food – KONKURS

Nie ma lepszego sposobu na biegową energię, jak samodzielne przygotowanie przekąsek zarówno przed, jak i po treningu. O tym jak możemy to zrobić wykorzystując w prosty sposób ziarna, pestki i suszone owoce Scandic Food, opisaliśmy w teście domowych batonów granola oraz chleba z ziaren.

Nie ma lepszego sposobu na biegową energię jak samodzielne przygotowanie zdrowych przekąsek zarówno przed, jak i po treningu. O tym jak możemy to zrobić wykorzystując w prosty sposób ziarna, pestki i suszone owoce Scandic Food, opisaliśmy w teście domowych batonów granola oraz chleba z ziaren.

Dla pasjonatów zdrowej żywności i biegaczy, którzy dbają nie tylko o kondycję fizyczną, ale i właściwie żywienie i pozytywnie energetyczny trening, przygotowaliśmy konkurs.

Odpowiedz na dwa pytania konkursowe i zgarnij nagrody

  1. Jaki jest Twój sprawdzony sposób na uzupełnianie energii przed i po treningu oparty na naturalnych produktach?
  2. Zaproponuj przepis na własny baton energetyczny lub chleb pełnoziarnisty z wykorzystaniem Domowych Batonów Granola lub mieszanek do wypieku chleba Scandic Food.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Każdą odpowiedź oznaczacie hasztagiem: #ScandicFood

Na zwycięzców czekają

Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają zestaw składający się z mieszanki do samodzielnego przygotowania chleba i mieszanki do przygotowania pożywnych i zdrowych batonów energetycznych Granola. Każdy uczestnik konkursu może udzielić jednej odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy do 27 marca 2016 r. Rozwiązanie konkursu i listę zwycięzców opublikujemy 30 marca 2016 r. w komentarzu pod tą treścią, jak i w komentarzu na fanpage Trening Biegacza pod postem konkursowym. Czas start!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
wspomaganie z apteki czyli jak latwo stac sie nieswiadomym dopingowiczem 01

Wspomaganie z apteki - czyli jak łatwo możesz stać się nieświadomym dopingowiczem

Następne
zapisy do garmin ultra race na polmetku 02

Zapisy do Garmin Ultra Race na półmetku!

Powiązane artykuły

twoje wyzwanie twoja energia twoj bieg wygraj pakiet na bieg rzeznika od squeezy 02
Czytaj dalej

Twoje wyzwanie – Twoja energia – Twój bieg. Wygraj pakiet na Bieg Rzeźnika od Squeezy!

Jesteś biegaczem, który lubi wyzwania? Jeśli ani chwili nie zastanawiałeś się co odpowiedzieć, to konkurs właśnie dla Ciebie. Udowodnij nam, że naprawdę kochasz bieganie w poza miejskiej dżungli i niestraszna Ci ilość przewyższeń w biegach trail. Dodatkowo zapoznaj się z informacją, dlaczego tak istotne w biegach, zwłaszcza na dłuższych dystansach, jest systematyczne dostarczanie energii w odpowiednich dawkach i formie, a potem odpowiedz na poniższe pytanie konkursowe i pobiegnij ze swoim kompanem w jednym z najbardziej prestiżowych biegów w Polsce – Biegu Rzeźnika!
sekret tkwi w bieganiu wolniej konkurs
Czytaj dalej

Konkurs – wygraj książkę i zegarek do biegania

Matt Fitzgerald - nazwisko zapewne znane dosyć szerokiej grupie biegaczek i biegaczy - autor książek o bieganiu, trener biegaczy i triathlonistów, a także bez wątpienia autorytet od spraw żywienia w sporcie. Nie tak dawno, bo 17 kwietnia br. pisaliśmy o jego [article-link alias="sekret-tkwi-w-bieganiu-wolniej"]najnowszej książce[/article-link], która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Aha! I w związku z tą właśnie pozycją ogłaszamy konkurs, gdzie oprócz 10 egzemplarzy dajemy wam również najnowszy model zegarka marki TomTom. Do dzieła.