Biegaczu, zrób to sam! Moc energii ze Scandic Food – KONKURS

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nie ma lepszego sposobu na biegową energię jak samodzielne przygotowanie zdrowych przekąsek zarówno przed, jak i po treningu. O tym jak możemy to zrobić wykorzystując w prosty sposób ziarna, pestki i suszone owoce Scandic Food, opisaliśmy w teście domowych batonów granola oraz chleba z ziaren.

Dla pasjonatów zdrowej żywności i biegaczy, którzy dbają nie tylko o kondycję fizyczną, ale i właściwie żywienie i pozytywnie energetyczny trening, przygotowaliśmy konkurs.

Odpowiedz na dwa pytania konkursowe i zgarnij nagrody

  1. Jaki jest Twój sprawdzony sposób na uzupełnianie energii przed i po treningu oparty na naturalnych produktach?
  2. Zaproponuj przepis na własny baton energetyczny lub chleb pełnoziarnisty z wykorzystaniem Domowych Batonów Granola lub mieszanek do wypieku chleba Scandic Food.

Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza. Każdą odpowiedź oznaczacie hasztagiem: #ScandicFood

Na zwycięzców czekają

Nagrodzimy 5 najciekawszych odpowiedzi, których autorzy otrzymają zestaw składający się z mieszanki do samodzielnego przygotowania chleba i mieszanki do przygotowania pożywnych i zdrowych batonów energetycznych Granola. Każdy uczestnik konkursu może udzielić jednej odpowiedzi.

Na odpowiedzi czekamy do 27 marca 2016 r. Rozwiązanie konkursu i listę zwycięzców opublikujemy 30 marca 2016 r. w komentarzu pod tą treścią, jak i w komentarzu na fanpage Trening Biegacza pod postem konkursowym. Czas start!