fbpx
IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa

O bieganiu w Poznaniu – IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa

“Game Changer na rynku imprez biegowych. Czas na zmiany” – pod takim hasłem po raz dziewiąty spotkają się w Poznaniu organizatorzy imprez biegowych, przedstawiciele klubów biegowych, biegacze i sympatycy biegania na IX Ogólnopolskiej Konferencji Biegowej. Będzie się ona odbywała w dniach 16-17 lutego na Malcie. 

Konferencja odbywająca się od wielu lat na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu dzięki współpracy uczelni oraz Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji trafia w tym roku pod dach Maltańskiego Centrum Szkoleniowo-Konferencyjnego – miejsca znakomicie przygotowanego do tego typu spotkań. 

Przed uczestnikami bogaty program skupiony na najbardziej aktualnych wyzwaniach stojących przed środowiskiem biegowym w Polsce. Zagadnienia z zakresu digitalizacji, ekonomii, medycyny, organizacji i zarządzania zostaną uzupełnione atrakcjami sportowymi, m.in. zawodami biegowymi nad Maltą czy imprezą na pobliskim Lodowisku Malta. 

Zapraszamy do rejestracji wszystkich zainteresowanych organizacją imprez biegowych w Polsce. Zgłoszenia są przyjmowane do 6 lutego poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie poświęconej konferencji. Osoby zainteresowane znajdą na niej również pełen program konferencji, informacje dotyczące zakwaterowania oraz opłat. Do zobaczenia w lutym w Poznaniu!

IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa
IX Ogólnopolska Konferencja Biegowa
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Garmin Clipboard to bezpłatne, uniwersalne rozwiązanie treningowe.

Nowe funkcje aplikacji Garmin Clipboard pomogą wydobyć pełen potencjał Twoich zawodników

Następne
Weź udział w licytacji dla WOŚP i stań się numerem „1” na 17. Półmaratonie Warszawskim!

Weź udział w licytacji dla WOŚP i stań się numerem „1” na 17. Półmaratonie Warszawskim!

Powiązane artykuły