Spodenki do biegania marki BRUBECK

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

O tym, że buty do biegania mają kluczowe znaczenie, nie trzeba nikogo przekonywać. A co ze spodenkami? Je także warto uważnie wybierać! Powinny być wygodne i funkcjonalne – tylko takie gwarantują efektywny trening. 

Na rynku znaleźć można wiele modeli spodenek do biegania. Jak wybrać najlepsze dla siebie? Bez wątpienia powinny umożliwiać odpowiednią termoregulację. Mokre od potu i przyklejające się do ciała nie sprzyjają skupieniu się na wynikach. Dodatkowo, panowie przede wszystkim będą uważać na to, by spodenki nie obcierały w pachwinach. Biegające panie zapewne oprócz doskonałej funkcjonalności zwrócą uwagę na design. Brubeck ma w swojej ofercie modele, spośród których każdy znajdzie cos dla siebie.

Spodnie 1/2 i 3/4 RUNNING FORCE

Dostępne są w wersjach dla kobiet i dla mężczyzn. Zostały wykonane w technologii bezszwowej, z dwuwarstwowej, oddychającej dzianiny. Warstwa wewnętrzna odprowadza wilgoć na zewnątrz, dzięki czemu skóra pozostaje sucha, nawet podczas intensywnego wysiłku. Warstwa zewnętrzna pełni funkcję termoizolacyjną. Zaznaczyć warto, że dzianina ma właściwości antybakteryjne, co zapobiega powstawaniu przykrych zapachów. Krój o podwyższonym tyle zapobiega zsuwaniu się spodni podczas ruchu. Komfort użytkowania podnoszą  też bezuciskowe ściągacze na nogawkach i w pasie. Wzmocnienia na kolanach chronią przed otarciami. Dla zapewnienia większego bezpieczeństwa na trasie, na nogawkach umieszczono elementy odblaskowe. Z tyłu spodni znajduje się kieszonka na ekspres.

spodenki-do-biegania-marki-brubeck3

Spodenki męskie RUNNING AIR

Niezwykła lekkość to najbardziej wyróżniająca cecha tych spodenek. Podobnie jak wysoka jakość wykonania. Spodenki posiadają bezuciskowy ściągacz w pasie, dzięki czemu utrzymują się dokładnie tam, gdzie powinny podczas biegu. Z przodu umieszczono funkcjonalną kieszonkę. Z tyłu natomiast spodenki wyposażono  w elementy odblaskowe, które poprawiają widoczność na drodze.

spodenki-do-biegania-marki-brubeck2

Spodenki męskie MULTIFUNCTION

Wysokiej jakości, lekkie, wielofunkcyjne spodenki treningowe. Posiadają bezuciskowy ściągacz w pasie. Z tyłu spodenek umieszczono kieszonkę na ekspres oraz elementy odblaskowe. Ciekawym rozwiązaniem jest to, że spodenki posiadają wewnętrzne, wszyte slipy wykonane w technologii bezszwowej z cienkiej, oddychającej dzianiny opartej na modelu trójwymiarowej siatki, kilkakrotnie zwiększającej powierzchnię odbioru wilgoci. Przylegająca do ciała dzianina oraz struktura 3D tworzą kanały powietrzne. Dzięki temu latem zwiększają wentylację organizmu, a w chłodne dni gromadzą ciepłe powietrze, chroniąc przed wyziębieniem. Niewielka waga, obcisły krój i  miękka dzianina sprawiają, że spodenki nie krępują ruchów i nie powodują otarć. Produkty posiadają właściwości bakteriostatyczne i antybakteryjne, dzięki czemu nie uczulają ani nie powodują powstawania nieprzyjemnych zapachów.

spodenki-do-biegania-marki-brubeck1

Więcej na www.brubeck.pl