fbpx
Dołącz do zabawy w Lidze Biegowej, a następnie wygrywaj nagrody!

Bieg Niepodległości za Tobą? Zarejestruj się na Lidze Biegowej i przekuj wynik na nagrody!

W ubiegły weekend biegacze z całej Polski celebrowali Święto Niepodległości, biorąc udział w imprezach zorganizowanych właśnie z tej okazji. Ty również masz bieg za sobą? Zarejestruj swój wynik na Lidze Biegowej i jednocześnie dołącz do zabawy, w której walczysz o nagrody. Liga Biegowa to największa w Polsce inicjatywa tego typu, a na dodatek – całkowicie darmowa i dostępna dla wszystkich chętnych.

Jak co roku dziesiątki tysięcy biegaczy przemierzało trasami Biegów Niepodległości. Ty również? Zatem zamień swoje kilometry na punkty i tym samym dołącz do zabawy w Lidze Biegowej, a następnie wygrywaj nagrody!

Czym jest Liga Biegowa?

Liga Biegowa to wyjątkowa inicjatywa dla biegaczy prowadzona przez Fundację Zdrowy Ruch, współfinansowana ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Platforma zgromadziła już ponad 8 tysięcy biegaczy z całej Polski! Uczestnicy Ligi rejestrują na stronie swoje wyniki uzyskane podczas zawodów. Tym sposobem wirtualnie rywalizują i motywują się wzajemnie, niezależnie gdzie i kiedy się biega! 

Jak to działa?

Zasady Ligi Biegowej są niezwykle proste, a przystąpić do niej można w dowolnym czasie:

  • Zabawa jest całkowicie bezpłatna. Wystarczy się zarejestrować na stronie LigaBiegowa.pl
  • Można rywalizować na czterech dystansach: 5 km, 10 km, 21,1 km oraz 42,2 km
  • Wyniki z biegów automatycznie są aktualizowane na Twoim profilu i przeliczane na punkty
  • Z końcem roku podsumowujemy rywalizację i ogłaszamy zwycięzców z całego roku. Wygrywają nie tylko najszybsi, ale również najwytrwalsi. Zwycięzców jest naprawdę wielu!

Zwycięzcy z ponad 80 kategorii otrzymują wyjątkowe, personalizowane medale.

Nie tylko rywalizacja!

Uczestnicy Ligi Biegowej podkreślają, że to także świetne narzędzie do zmotywowania się do regularnych treningów. Każdy uczestnik Ligi Biegowej może na swoim profilu zobaczyć zestawienie wszystkich swoich zarejestrowanych wyników, dzięki czemu łatwo jest prześledzić swoje postępy. Rozbudowany ranking wyników pozwala też porównywać się z innymi biegaczami z całej Polski lub np. tylko ze swojego miasta czy swojej kategorii wiekowej.

Liga Biegowa charytatywnie

Liga Biegowa ma ponadto wymiar charytatywny.  “WYBIEGAJ W PRZYSZŁOŚĆ Z OSHEE” to akcja umożliwiająca wsparcie polskiej młodzieży, która trenuje lekkotletykę. Wystarczą jedynie Twoje wybiegane kilometry. 20 km = 1 butelka napoju OSHEE. Napoje zostaną przekazane do  wybranych klubów lekkoatletycznych. 

Akcja ta jest częścią Programu Stypendialnego “Wybiegaj w Przyszłość” Fundacji Zdrowy Ruch (współorganizatora Ligi).

Nie czekaj – dołącz już dziś!

Rywalizacja trwa tylko do końca listopada! Zatem wejdź na stronę Liga Biegowa, zarejestruj się i poczekaj, aż na Twoim profilu pojawią się „życiówki” z listopadowych biegów. 

Ligę Biegową organizuje Fundacja Zdrowy Ruch we współpracy ze Sportfolio Sp. z o.o. Projekt jest współfinansowany ze środków Ministerstwa Sportu i Turystyki. Fundatorem nagród jest marka Oshee. Więcej informacji na www.ligabiegowa.pl/ , Facebooku oraz Instagramie.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
6 1 1024x576 1

Bieganie zimą, czyli sorry, taki mamy klimat

Następne
Black Week, Black Friday, Cyber Monday... Biegaczu, sprawdź te oferty!

Black Week, Black Friday, Cyber Monday... Biegaczu, sprawdź te oferty!

Powiązane artykuły