KONKURS, BIEGACZU! ENEL-SPORT – CIAŁO BIEGACZA POD PEŁNĄ KONTROLĄ

Biegasz? A może myślisz o tym by zacząć biegać? Motywacja i chęci do biegania to nie wszystko – ciało musi za Tobą podążać. Jeśli chcesz by kontuzja nie przeszkodziła w Twoich planach treningowych lub jeśli właśnie borykasz się z kontuzją, sprawdź się w nowym miejscu na biegowej mapie!

Dla czytelników TreningBiegacza.pl jedna z najnowocześniejszych w kraju klinik ortopedyczno – rehabilitacyjnych, warszawski ENEL-SPORT,  ufundowała pięć pakietów na kwotę 500 zł do wykorzystania na pakiet usług „Ortopedia+” lub „Zimowa Aktywacja”, dzięki którym skontrolujesz stan swojego ciała i ewentualną podatność na kontuzje.

Co powinieneś zrobić?
  1. Pokaż nam, czym jest dla Ciebie pasja biegania – prześlij nam swoje szczęśliwe biegowe zdjęcie lub opisz w kilku słowach co bieganie wniosło w Twoje życie. Uzupełnij ten opis o informację, czy kiedykolwiek borykałeś się z biegową kontuzją.
  2.  Będzie nam miło, jeśli polubisz fanpage ENEL-SPORT  – na bieżąco będziesz mógł śledzić informacje o promocjach, działaniach kliniki i rozwoju.
Co mamy dla Ciebie?

Do wygrania pięć pakietów o wartości 500 zł każdy – wykorzystasz je na kompleksowe usługi ortopedyczne w warszawskiej klinice ENEL-SPORT w terminie do 28.02.2016 r.

Zasady konkursu

  • Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursową albo pod postem konkursowym zamieszczonym na fanpage Trening Biegacza
  • Każdy z uczestników konkursu może zamieścić tylko jeden komentarz
  • Konkurs trwa od 19.01.2016 do dnia 25.01.2016 – na odpowiedzi czekamy do godziny 22.00.
  • Informacja o zwycięzcach konkursu pojawi się dnia 28.01.2016 pod postem konkursowym. Ze zwycięzcami konkursu skontakuje się osoba z redakcji TreningBiegacza.pl. Zwycięzcy konkursu zobowiązani są do przesłania swoich danych kontaktowych na adres sekretariat@treningbiegacza.pl w terminie najdalej 2 tyg. od daty ogłoszenia wyniku konkursu.
  • Konkurs organizowany jest przez portal TreningBiegacza, a fundatorem nagród jest klinika ENEL-SPORT.

Czekamy na Wasze odpowiedzi – jest o co walczyć. Czas start!