Twoje patenty na biegowe prezenty – co powinno wylądować pod choinką?

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Nie sprezentujemy Wam nowych kolan, większej ilości czasu do biegania, ale możemy pokazać jak sięgać po życiówki nie zatracając przy tym motywacji. Nieustannie będziemy podpowiadać Wam jak biegać świadomie, bez kontuzji i dokąd podążać w bieganiu.

Połknąłeś już biegowego bakcyla bądź dopiero zaczynasz przygodę z bieganiem? Pamiętaj, że bieganie to nie przymus  – to wybór. Nigdy nie zatracaj przyjemności biegania i ciesz się każdą chwilą, jaką podaje Ci pasja.

Kim jesteśmy? Biegaczami! Czego chcemy? Świętów i prezentów!

Choć wiemy doskonale jak powinien wyglądać niezbędnik biegacza, skomponujmy wspólnie wymarzoną szafę – miejsce, w którym znalazłyby się Wasze najtrafjniejsze biegowe prezenty. A my postaramy się już o to, by któryś z nich wpadł w Wasze ręce.

Sami również podsuniemy Wam kilka sugestii na biegowy prezent, który sprawdzi się nie tylko w świątecznym wydaniu. Wasze propozycje znajdą się w artykule, który opublikujemy niebawem.

Jak przystąpić do konkursu? Czyli o tym, co powinieneś zrobić by wpaść na świąteczną listę i złapać prezent.

Napisz w komentarzu pod postem konkursowym na facebooku lub zostaw komentarz pod tym artykułem udzielając odpowiedzi na pytanie: jaki jest najlepszy prezent dla biegacza? Lub co zaproponowałbyś innym biegaczom – co powinno znaleźć się pod Twoim świątecznym drzewkiem?

1. Na odpowiedzi czekamy do 13 grudnia 2015 r., do godziny 24.00.

2. Świątecznym prezentem nagrodzimy trzy wybrane przez nas komentarze. Do dzieła!

3. Wyniki opublikujemy 14 grudnia 2015 r. w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza i w komentarzu pod tym artykułem.