Co motywuje Cię do biegania? Uwolnij swoją motywację – KONKURS!

„Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem.” – to jeden z wielu pozytywnych opisów dotyczących książki „Bieganie. Kobieca strona mocy” 

Nie chce Ci się wyjść na trening? Zrób to.
Nie wierzysz w siebie? Zacznij.
Zakładasz, że nie uda Ci się pokonać maratonu? Spróbuj.

Biegaczko, Biegaczu – mamy dla Ciebie konkurs. Zmotywuj się!

Weź udział w konkursie Wydawnictwa Edgard i odpowiedz na pytanie: JAK MOTYWUJESZ SIĘ DO BIEGANIA? Odpowiedź zamieść w komentarzu poniżej lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.

Do wygrania 5 książek „Bieganie. Kobieca strona mocy” ufundowanych przez Wydawnictwo Edgard, autorstwa Anny Pawłowskiej-Pojawy – doświadczonej biegaczki, maratonki, autorki wielu poczytnych artykułów w biegowej tematyce. Dowiesz się m.in.: jak dobrać plan treningowy, jak osiągnąć wymarzoną sylwetką  – czyli jak biegać aby schudnąć i co najważniejsze – jak czerpać radość z biegania? Wszystko o biegowej technice, motywacji i korzyściach wynikających z biegowej aktywności.

Od kiedy do kiedy?

Konkurs trwa od 4 lutego do 10 lutego 2016 r. do godziny 24.00. Spośród odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych propozycji. Wyniki konkursu – lista zwycięzców, zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu jak również na fanpage Trening Biegacza pod postem konkursowym, w dniu 12.02.2016 r.

Reklama - koniecznie sprawdź!

TIP ZDROWOTNY

Czy wiesz, że w trakcie treningu zwiększane jest wytwarzanie przez organizm tzw. wolnych rodników? To bardzo niepożądany efekt. Aby go niwelować organizm potrzebuje ANTYOKSDANTÓW, czyli przeciwutleniaczy. Antyoksydanty to naturalne substancje chroniące przed rakiem oraz spowalniające proces starzenie się. Działanie antyoksydacyjne mają witaminy C, E i A.

Wiosną i zimą brakuje nam naturalnych antyoksydantów – wtedy zalecana jest suplementacja Witaminą C, a dla osób chcących przyspieszyć metabolizm i odchudzanie CLA 800 (ma również działanie antyoksydacyjne).