Co motywuje Cię do biegania? Uwolnij swoją motywację – KONKURS!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

„Każda z nas ma własny powód, aby pod wpływem impulsu, w pogodę lub niepogodę, włożyć wygodne buty i pobiec. Chcemy odzyskać formę i zgrabną sylwetkę, poczuć radość i pozytywne emocje z każdym pokonanym kilometrem.” – to jeden z wielu pozytywnych opisów dotyczących książki „Bieganie. Kobieca strona mocy” 

Nie chce Ci się wyjść na trening? Zrób to.
Nie wierzysz w siebie? Zacznij.
Zakładasz, że nie uda Ci się pokonać maratonu? Spróbuj.

Biegaczko, Biegaczu – mamy dla Ciebie konkurs. Zmotywuj się!

Weź udział w konkursie Wydawnictwa Edgard i odpowiedz na pytanie: JAK MOTYWUJESZ SIĘ DO BIEGANIA? Odpowiedź zamieść w komentarzu poniżej lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.

Do wygrania 5 książek „Bieganie. Kobieca strona mocy” ufundowanych przez Wydawnictwo Edgard, autorstwa Anny Pawłowskiej-Pojawy – doświadczonej biegaczki, maratonki, autorki wielu poczytnych artykułów w biegowej tematyce. Dowiesz się m.in.: jak dobrać plan treningowy, jak osiągnąć wymarzoną sylwetką  – czyli jak biegać aby schudnąć i co najważniejsze – jak czerpać radość z biegania? Wszystko o biegowej technice, motywacji i korzyściach wynikających z biegowej aktywności.

Od kiedy do kiedy?

Konkurs trwa od 4 lutego do 10 lutego 2016 r. do godziny 24.00. Spośród odpowiedzi wybierzemy pięć najciekawszych propozycji. Wyniki konkursu – lista zwycięzców, zostaną opublikowane w komentarzu pod treścią konkursu jak również na fanpage Trening Biegacza pod postem konkursowym, w dniu 12.02.2016 r.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę