Ciepła, kolorowa, niepowtarzalna – jesienno-zimowa kolekcja Nessi już do kupienia

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

12 października premierę miała jesienno-zimowa kolekcja marki Nessi. Miłośnicy biegania i innych form aktywności znajdą w niej ocieplane bluzy i spodnie na treningi w chłodne dni, kolorowe legginsy w wersji długiej i ¾, czapki, opaski,  kominy, kominiarki oraz skarpety.

Ciepło, cieplej, Nessi

ciepla-kolorowa-niepowtarzalna-jesienno-zimowa-kolekcja-nessi-juz-do-kupienia-06

W najnowszej kolekcji marki Nessi biegacze znajdą ocieplaną odzież, dzięki której nawet w chłodne, wietrzne dni trening będzie prawdziwą przyjemnością. Legginsy damskie i męskie wykonano z materiału Flexible Fit Warm, który z jednej strony izoluje od podmuchów wiatru i chłodu, z drugiej odprowadza pot z powierzchni skóry, co zapobiega wychłodzeniu organizmu. W legginsach zastosowano innowacyjny klin, zapobiegający uciskom i otarciom newralgicznych miejsc oraz ergonomiczny krój, który trzyma w ryzach masę mięśniową. Mocną stroną legginsów są także płaskie szwy, zamki na zakończeniach nogawek, elementy odblaskowe, kieszenie, w których zmieści się nawet większy telefon oraz podwyższony pas chroniący nerki i lędźwie. Bluzy damską i męską wykonano z materiału Cubic Guard, który zapewnia komfort termiczny podczas aktywności w niesprzyjających warunkach pogodowych. Oba modele posiadają dwie kieszenie, w tym jedną dużą, z przelotką, na smartfona, elementy odblaskowe oraz rękawy zakończone ściągaczem z otworem na kciuk. Bluzę damską wykończono kominem, który chroni szyję przed wiatrem i chłodem. Jej niewątpliwym atutem jest także wydłużony tył, zapobiegający przewianiu pleców podczas skłonów. Model męski posiada stójkę oraz rękawy i ramiona wykończone nieprzemakalnym ortalionem.

Kolorowa energia

ciepla-kolorowa-niepowtarzalna-jesienno-zimowa-kolekcja-nessi-juz-do-kupienia-04

Energetyczne barwy i niepowtarzalne wzory, a zatem znak rozpoznawczy Nessi, także w jesiennej kolekcji nie schodzą ze sceny. Multikolorowe legginsy dla kobiet pojawiają się w kilku nowych odsłonach. Modele Royal Butterflay i Nymph Butterfly zostały np. zainspirowane bajecznymi skrzydłami motyli. Na uwagę zasługują także zmiany w samym kroju. Stan w legginsach został podwyższony, co zapobiega zsuwaniu się spodni podczas skłonów czy przysiadów i chroni przed przewianiem nerek oraz lędźwi. Z tyłu na pasie znajduje się zapinana kieszonka, w której zmieszczą się najpotrzebniejsze drobiazgi.

ciepla-kolorowa-niepowtarzalna-jesienno-zimowa-kolekcja-nessi-juz-do-kupienia-03

Czapki, kominy, kominiarki

ciepla-kolorowa-niepowtarzalna-jesienno-zimowa-kolekcja-nessi-juz-do-kupienia-01

W kolekcji jesienno-zimowej nie mogło zabraknąć czapek, opasek, kominów i kominiarek. Ich zadaniem jest ochrona przed wiatrem i chłodem najbardziej wrażliwych miejsc, a zatem zatok, uszu oraz – w przypadku komina i kominiarki – szyi. Marka Nessi tradycyjnie już postawiła na najwyższej jakości materiał, zapewniający szybkie odprowadzanie potu do warstw zewnętrznych i zapobiegający wychłodzeniu organizmu oraz specjalny krój, gwarantujący idealne dopasowanie i wspierający transport wilgoci z powierzchni skóry.

ciepla-kolorowa-niepowtarzalna-jesienno-zimowa-kolekcja-nessi-juz-do-kupienia-02

Skarpety na zimę

W kolekcji pojawia się także nowy model skarpet Ultrarun SU. Wykonano go z mieszanki dwóch przędz: poliamidu i prolenu. Dzięki temu skarpety z jednej strony bardzo dobrze oddychają i zapewniają szybkie odprowadzanie potu do warstw zewnętrznych, z drugiej utrzymują stałą temperaturę, zapobiegając wychłodzeniu organizmu. Kaskady na podbiciu sprawiają, że skarpeta się nie spina, a pięta wykonana w systemie Y odpowiada za jej idealne dopasowanie do stopy. W modelu zastosowano dodatkowy ściągacz zapobiegający przekręcaniu i rolowaniu skarpety. 

Pełną gamę artykułów Nessi znajdziesz  tutaj