Weź udział w konkursie allsports.pl oraz TreningBiegacza.pl i zgarnij bon na zakupy

Złota, polska jesień… tuż tuż. A, że złota to trzeba ją przywitać na bogato. A, że na bogato to wypada przygotować dla Was szereg nagród, prezentów i konkursów. Ruszamy zatem z pierwszym, który myślę nie tylko kobietom, ale generalnie każdej biegającej osobie przypadnie do gustu.

Zacznijmy od nagród za Wasz trud:

  • miejsca 1-3 bon na zakupy w sklepie sponsora, o którym przeczytacie na samym dole nieniejszego regulaminu (200zł, 150zł, 100zł),
  • miejsce 4-10 kod rabatowy na zakupy w sklepie 25% (rabat na jeden produkt),
  • miejsce 11-20 kod rabatowy na zakupy w sklepie 15% (rabat na jeden produkt).

A co trzeba zrobić

Siadam osobiście do komputera. Wbijam na stronę naszego sponsora: http://www.allsports.pl/ – rejestruję się, a następnie wybieram sobie dostosowany do jesiennych warunków strój treningowy. Mój składa się z 6 wybranych przeze mnie elementów (buty, bluza, spodnie, czapka, koszulka, rękawiczki). Osoba, która dobierze najwięcej pokrywających się elementów z moimi wyborami – wygrywa. Liczy się kolejność zgłoszeń. Swoje typy wpisujcie w komentarzach podając linki do produktów w jednym komentarzu, aby było mi to łatwo sprawdzać i wytypować zwycięzcę. Nie biorę pod uwagę rozmiaru, ani koloru danej rzeczy/butów. Liczy się wybrany typ/model. Koniecznie polub fanpage allsports.pl – https://www.facebook.com/allsports.sklep – to warunek konkursu.

Regulamin

  • wasze zgłoszenia zbieramy do niedzieli 12 października br. – do godziny 22:00 (komentarze posiadają datę i godzinę wpisu),
  • o zwycięzcach poinformujemy w komentarzu pod tym wpisem,
  • nagrodzonych zostanie 20 najtrafniejszych typów – liczy się czas zgłoszeń,
  • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
  • sponsor nagród będzie kontaktował się osobiście ze zwycięzcami i przekazywał kody rabatowe,
  • lista wytypowanych przez redaktora TreningBiegacza.pl produktów – została przed ruszeniem konkursu zdeponowana u sponsora.

O sklepie

http://allsports.pl/ to stosunkowo nowy sklep z ugruntowaną już pozycją na polskim rynku biegowym. Dzięki ogromnej bazie ponad 11000 produktów z dnia na dzień poszerza grono zadowolonych klientów, a częste konkursy z nagrodami, atrakcyjne rabaty dla zarejestrowanych klientów oraz okresy darmowej wysyłki spotykają się z entuzjastycznym odbiorem coraz bardziej wymagającej społeczności biegowej. Ogromnym atutem sklepu jest dostępność bezpośrednia, a nie tylko wirtualna w internecie, co z pewnością docenią również i ci odbiorcy, którzy w dniu zamówienia mają zagwarantowane, że towar zostanie do nich wysłany, a nie dopiero zamówiony, jak ma to miejsce w przypadku licznych sklepów internetowych. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż produkty w dniu światowej premiery są dostępne w sprzedaży bez wielotygodniowego opóźnienia. Każdy produkt będący w sprzedaży sklep posiada na stanie – to stanowi o jego sile i atrakcyjności. A całość informacji niech uzupełni informacja, że oprócz pełnego asortymentu biegowego znajdziecie tu odżywki i niezliczony sprzęt do uprawiania przeróżnych dyscyplin sportowych, które dla biegania mogą być doskonałym uzupełnieniem.