Weź udział w konkursie allsports.pl oraz TreningBiegacza.pl i zgarnij bon na zakupy

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Złota, polska jesień… tuż tuż. A, że złota to trzeba ją przywitać na bogato. A, że na bogato to wypada przygotować dla Was szereg nagród, prezentów i konkursów. Ruszamy zatem z pierwszym, który myślę nie tylko kobietom, ale generalnie każdej biegającej osobie przypadnie do gustu.

Zacznijmy od nagród za Wasz trud:

  • miejsca 1-3 bon na zakupy w sklepie sponsora, o którym przeczytacie na samym dole nieniejszego regulaminu (200zł, 150zł, 100zł),
  • miejsce 4-10 kod rabatowy na zakupy w sklepie 25% (rabat na jeden produkt),
  • miejsce 11-20 kod rabatowy na zakupy w sklepie 15% (rabat na jeden produkt).

A co trzeba zrobić

Siadam osobiście do komputera. Wbijam na stronę naszego sponsora: http://www.allsports.pl/ – rejestruję się, a następnie wybieram sobie dostosowany do jesiennych warunków strój treningowy. Mój składa się z 6 wybranych przeze mnie elementów (buty, bluza, spodnie, czapka, koszulka, rękawiczki). Osoba, która dobierze najwięcej pokrywających się elementów z moimi wyborami – wygrywa. Liczy się kolejność zgłoszeń. Swoje typy wpisujcie w komentarzach podając linki do produktów w jednym komentarzu, aby było mi to łatwo sprawdzać i wytypować zwycięzcę. Nie biorę pod uwagę rozmiaru, ani koloru danej rzeczy/butów. Liczy się wybrany typ/model. Koniecznie polub fanpage allsports.pl – https://www.facebook.com/allsports.sklep – to warunek konkursu.

Regulamin

  • wasze zgłoszenia zbieramy do niedzieli 12 października br. – do godziny 22:00 (komentarze posiadają datę i godzinę wpisu),
  • o zwycięzcach poinformujemy w komentarzu pod tym wpisem,
  • nagrodzonych zostanie 20 najtrafniejszych typów – liczy się czas zgłoszeń,
  • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
  • sponsor nagród będzie kontaktował się osobiście ze zwycięzcami i przekazywał kody rabatowe,
  • lista wytypowanych przez redaktora TreningBiegacza.pl produktów – została przed ruszeniem konkursu zdeponowana u sponsora.

O sklepie

http://allsports.pl/ to stosunkowo nowy sklep z ugruntowaną już pozycją na polskim rynku biegowym. Dzięki ogromnej bazie ponad 11000 produktów z dnia na dzień poszerza grono zadowolonych klientów, a częste konkursy z nagrodami, atrakcyjne rabaty dla zarejestrowanych klientów oraz okresy darmowej wysyłki spotykają się z entuzjastycznym odbiorem coraz bardziej wymagającej społeczności biegowej. Ogromnym atutem sklepu jest dostępność bezpośrednia, a nie tylko wirtualna w internecie, co z pewnością docenią również i ci odbiorcy, którzy w dniu zamówienia mają zagwarantowane, że towar zostanie do nich wysłany, a nie dopiero zamówiony, jak ma to miejsce w przypadku licznych sklepów internetowych. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, iż produkty w dniu światowej premiery są dostępne w sprzedaży bez wielotygodniowego opóźnienia. Każdy produkt będący w sprzedaży sklep posiada na stanie – to stanowi o jego sile i atrakcyjności. A całość informacji niech uzupełni informacja, że oprócz pełnego asortymentu biegowego znajdziecie tu odżywki i niezliczony sprzęt do uprawiania przeróżnych dyscyplin sportowych, które dla biegania mogą być doskonałym uzupełnieniem.

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!