fbpx
Warsztaty Wybiegaj w Przyszłość

SOCIAL MEDIA BEZ TAJEMNIC! Warsztat Wybiegaj w Przyszłość

Ruszyła II edycja Programu Wybiegaj w Przyszłość! 2023 rok to ogromny rozwój projektu – wsparcie finansowe w postaci rocznego stypendium otrzyma aż 50% więcej osób niż w roku poprzednim! Dodatkowo zostanie przeprowadzony cykl warsztatów rozwijających i upowszechniających karierę dwutorową młodych sportowców. Odbędą się cztery spotkania skierowane dla całej społeczności prowadzone przez twórcę Kanału Sportowego – Tomasza Smokowskiego oraz cztery zamknięte dla stypendystów programu. Zbliża się pierwszy z nich!

Budowanie wizerunku z głową!

Budowanie wizerunku, kreowanie swojej marki, umiejętne dzielenie się sukcesami, odpowiednia komunikacja z fanami – to aspekty ważne już od początku sportowej kariery. W dzisiejszych czasach swoje kanały prowadzi niemal każdy! Ale nie wszyscy wiedzą, że od początku należy dbać o jakość przekazywanych treści. Wiedza z zakresu socialmedia dotycząca algorytmów, analizy, regulacji prawnych pomaga się rozwijać i zapewnia bezpieczeństwo.

– Dzielenie się chwilami ze swojego życia stało się powszechne i z tej możliwości korzystają nie tylko sportowcy.Dostępne narzędzia mogą być bardzo przydatne, jeśli się z nich umiejętnie korzysta. Budowanie wizerunku to proces, na który można mieć duży wpływ. Ideą naszego programu jest wszechstronna edukacja i rozwój kariery dwutorowej, czyli łączenie nauki ze sportem. Zdecydowaliśmy się na zgłębienie tajników social media, ponieważ wiemy jak wiedza w tym obszarze jest cenna w dzisiejszych czasach oraz jaki wpływ może mieć na rozwój kariery sportowej – mówi Paulina Kalinowska – koordynatorka programu Wybiegaj w Przyszłość

Czego można się spodziewać?

  • Nowe regulacje prawne dotyczące współprac z markami – jak nie narazić się na kary
  • Co wiemy o algorytmach i jak wykorzystać tę wiedzę, aby zwiększyć zasięgi naszych wpisów
  • Dlaczego w SM początki są najłatwiejsze?
  • Praktyczne prowadzenie kanałów social media – czy post na Instagramie może być taki sam na Facebooku?
  • Co mają wspólnego prowadzenie social mediów z treningiem sportowym? (systematyczność, obranie celów i narzędzi do ich realizacji, mierzenie postępu)
  • TikTok – nowoczesne narzędzie z możliwością budowania marki
  • Budowanie społeczności – jak przekonać do siebie ludzi/kibiców
  • Kiedy i jak stawiać czoła negatywnym reakcjom i komentarzom?

Social media i sportowa kariera – tak wiele wspólnego

– Pewnie wiele osób nie zdaje sobie sprawy jak dużo umiejętności zdobytych podczas kariery sportowej, można przenieść na inne obszary życia oraz ile mają ze sobą wspólnych cech. Prowadzenie social mediów oraz sportowe treningi, aby były skuteczne muszą być wykonywane systematycznie i w przemyślany sposób! Aby działać efektywnie należy obrać cel oraz mierzyć postępy – o tym i wielu innych aspektach opowiemy podczas warsztatu – mówi członek zarządu Fundacji Zdrowy Ruch – Adriana Smokowska.

Jak wziąć udział w warsztacie?

Wystarczy w czwartek 16 lutego 2023 r. o godz. 19:00 wejść na kanał YouTube Fundacji Zdrowy Ruch lub profil Wybiegaj w Przyszłość na Facebooku i włączyć transmisję na żywo! W trakcie rozmowy będzie można na bieżąco zadawać pytania i włączyć się tym samym do dyskusji. Udział w warsztacie jest darmowy. 

Link do transmisji:  https://www.youtube.com/watch?v=dBguW1Q3tSM

Link do fanpage Wybiegaj w Przyszłość: https://www.facebook.com/wybiegajwprzyszlosc

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/960779938639401

Zapraszamy do udziału!

Warsztaty Wybiegaj w Przyszłość
Warsztaty Wybiegaj w Przyszłość

Wybiegaj w Przyszłość to Program oferujący stypendia dla młodych biegaczy w kategoriach U16, U18 i U20 oraz warsztaty edukacyjne dla całej lekkoatletycznej społeczności. Program organizowany jest przez Fundację Zdrowy Ruch – twórcę imprezy 1 MILA oraz projektów Liga Biegowa i Stadiony Przyjazne Biegaczom.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ASICS GEL-NIMBUS 25 - premiera

Najbardziej komfortowe buty do biegania*. ASICS GEL-NIMBUS 25 wkracza do gry

Następne
Golden Trail World Series. Fot. Philipp Reiter

Golden Trail National Series z nowym kalendarzem zawodów

Powiązane artykuły

Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model