fbpx
maraton warszawski i bieg na piatke zapraszamy 02

Maraton Warszawski i Bieg na Piątkę – zapraszamy

W ostatnią niedzielę września, punktualnie o godzinie 9:00, z Placu Trzech Krzyży wystartuje 39. PZU Maraton Warszawski. Pamiętajcie, że tylko do końca sierpnia obowiązuje podstawowa opłata startowa za udział w biegu!

W ostatnią niedzielę września, punktualnie o godzinie 9:00, z Placu Trzech Krzyży wystartuje 39. PZU Maraton Warszawski. Pamiętajcie, że tylko do końca sierpnia obowiązuje podstawowa opłata startowa za udział w biegu! Jednak, 39. PZU Maraton Warszawski to nie tylko święto maratończyków. Wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę Wielkiego Biegu, ale nie czują się jeszcze na siłach na pokonanie 42 km, zachęcamy do udziału w Biegu na Piątkę.

Podpowiemy Wam jak trenować, aby już za miesiąc zmierzyć się z królewskim dystansem. Blisko  25% uczestników zgłoszonych do tegorocznej edycji PZU Maratonu Warszawskiego deklaruje, że będzie to ich debiut na królewskim dystansie. Wielu z nich w poprzednich latach swoje pierwsze kroki biegowe stawiało na towarzyszącym maratonowi biegu na 5 kilometrów. Start w Biegu na Piątkę to najlepsza propozycja na debiut w biegowej imprezie ulicznej. Skorzystaj z naszych porad i planów treningowych przygotowanych przez TreningBiegacza.pl

maraton-warszawski-i-bieg-na-piatke-zapraszamy-01

Więcej informacji na temat Biegu i link do zapisów znajdziecie na stronie TUTAJ.

Start biegu na 5 km zaplanowany jest z ulicy Konwiktorskiej i prowadzi przez Nowe Miasto i Żoliborz.

maraton-warszawski-i-bieg-na-piatke-zapraszamy-03

Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego. Jeśli chcesz nadać swojemu startowi dodatkowego znaczenia, przy zapisach wybierz ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze i zdecyduj, którą z dziewięciu partnerskich  organizacji dobroczynnych chcesz wesprzeć. Automatycznie zostanie założony profil Twojej zbiórki charytatywnej. Kiedy uzbierasz 200 zł, dostaniesz wyjątkowy, pomarańczowy numer startowy od organizacji, której pomagasz!

Celem wszystkich biegaczy, niezależnie od biegu w którym startują, będzie wspólna linia mety zlokalizowana na Wybrzeżu Gdańskim na wysokości Multimedialnego Parku Fontann. To tam będą czekały na Was tłumy kibiców, medale i strefa regeneracji. Na terenie Parku będzie znajdowało się miasteczko maratońskie, gdzie sponsorzy i partnerzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji dla kibiców i uczestników imprezy.

Jeszcze nie jest za późno, żeby podjąć decyzję o debiucie. Gwarantujemy Wam niesamowite wspomnienia związane z uczestnictwem i tworzeniem historii Wielkiego Biegu. Mocno trzymamy kciuki, do zobaczenia!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
bolt 01

Sprintem do bramki – Usain Bolt zadebiutuje na boisku!

Następne
fotolia 28 08 01

Więcej i więcej - w pułapce biegowego szału

Powiązane artykuły

4 pko nocny wroclaw polmaraton co gdzie kiedy 04
Czytaj dalej

4. PKO Nocny Wrocław Półmaraton – Co, gdzie, kiedy?

Półmaraton w Stolicy Dolnego Śląska to obecnie jedyna spośród dużych i liczących się w kraju i zagranicą imprez, organizowana nocą. Jej niespotykany klimat został błyskawicznie doceniony przez biegaczy - wszystkie tegoroczne pakiety startowe zostały wyprzedane w ciągu nieco ponad 3 miesięcy, w tempie około 100 dziennie. Dodatkowa pula 1000 miejsc spotkała się z jeszcze większym zainteresowaniem - wszystkie numery zostały sprzedane w godzinę. W biegu wystartuje łącznie rekordowe 10 000 osób.
oboz biegowy treningbiegacza pl oraz obozybiegowe pl 06
Czytaj dalej

Obóz biegowy – jakie korzyści dla biegacza amatora?

Nawet biegacz amator z kilkuletnim stażem, mogący poszczycić się występem na maratońskim dystansie, najprawdopodobniej o biegowym treningu wie jeszcze niewiele. I choć czerpiemy wzorce z najlepszych, starając się śledzić poczynania naszych biegowych idoli, nie do końca jesteśmy świadomi tego, jak praktyczny może być trening, kiedy poznamy go naprawdę od środka. Taką wiedzę możemy nabyć na obozie biegowym, gdzie kilka, a czasami nawet kilkanaście dni jesteśmy pod opieką specjalistów – trenerów, dietetyków, fizjoterapeutów.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM