Maraton Warszawski i Bieg na Piątkę – zapraszamy

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

W ostatnią niedzielę września, punktualnie o godzinie 9:00, z Placu Trzech Krzyży wystartuje 39. PZU Maraton Warszawski. Pamiętajcie, że tylko do końca sierpnia obowiązuje podstawowa opłata startowa za udział w biegu! Jednak, 39. PZU Maraton Warszawski to nie tylko święto maratończyków. Wszystkich, którzy chcą poczuć atmosferę Wielkiego Biegu, ale nie czują się jeszcze na siłach na pokonanie 42 km, zachęcamy do udziału w Biegu na Piątkę.

Podpowiemy Wam jak trenować, aby już za miesiąc zmierzyć się z królewskim dystansem. Blisko  25% uczestników zgłoszonych do tegorocznej edycji PZU Maratonu Warszawskiego deklaruje, że będzie to ich debiut na królewskim dystansie. Wielu z nich w poprzednich latach swoje pierwsze kroki biegowe stawiało na towarzyszącym maratonowi biegu na 5 kilometrów. Start w Biegu na Piątkę to najlepsza propozycja na debiut w biegowej imprezie ulicznej. Skorzystaj z naszych porad i planów treningowych przygotowanych przez TreningBiegacza.pl

maraton-warszawski-i-bieg-na-piatke-zapraszamy-01

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

Więcej informacji na temat Biegu i link do zapisów znajdziecie na stronie TUTAJ.

Start biegu na 5 km zaplanowany jest z ulicy Konwiktorskiej i prowadzi przez Nowe Miasto i Żoliborz.

maraton-warszawski-i-bieg-na-piatke-zapraszamy-03

Dystans 5 kilometrów jest w zasięgu każdego. Jeśli chcesz nadać swojemu startowi dodatkowego znaczenia, przy zapisach wybierz ścieżkę charytatywną #BiegamDobrze i zdecyduj, którą z dziewięciu partnerskich  organizacji dobroczynnych chcesz wesprzeć. Automatycznie zostanie założony profil Twojej zbiórki charytatywnej. Kiedy uzbierasz 200 zł, dostaniesz wyjątkowy, pomarańczowy numer startowy od organizacji, której pomagasz!

Celem wszystkich biegaczy, niezależnie od biegu w którym startują, będzie wspólna linia mety zlokalizowana na Wybrzeżu Gdańskim na wysokości Multimedialnego Parku Fontann. To tam będą czekały na Was tłumy kibiców, medale i strefa regeneracji. Na terenie Parku będzie znajdowało się miasteczko maratońskie, gdzie sponsorzy i partnerzy imprezy przygotowali mnóstwo atrakcji dla kibiców i uczestników imprezy.

Jeszcze nie jest za późno, żeby podjąć decyzję o debiucie. Gwarantujemy Wam niesamowite wspomnienia związane z uczestnictwem i tworzeniem historii Wielkiego Biegu. Mocno trzymamy kciuki, do zobaczenia!