fbpx
treningbiegacza konkursowm 780

Konkurs z ORLEN Warsaw Marathon – wygraj atrakcyjne nagrody!

ORLEN Warsaw Marathon pomimo krótkiej historii, jest najszybszą imprezą biegową w Polsce. Doskonałe wyniki, rosnąca frekwencja i organizacja na najwyższym światowym poziomie sprawiły, że OWM wskoczył do ścisłej europejskiej czołówki maratonów, czego potwierdzeniem jest przyznanie srebrnej odznaki IAAF. W tym roku po raz kolejny w ramach ORLEN Warsaw Marathon 2017 zostaną rozegrane otwarte Mistrzostwa Polski w Maratonie Mężczyzn.
Startujemy już 23 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 9:00!

Tego samego dnia, w ramach Narodowego Święta Sportu, oprócz zawodów na dystansie maratońskim odbędzie się także Bieg OSHEE 10 km. To doskonała okazja aby sprawdzić swoją szybkość na krótszym dystansie albo zdobyć doświadczenie przed startem w maratonie. W ubiegłym roku niespodzianką dla uczestników było wytyczenie trasy biegu w całości po prawobrzeżnej części Warszawy. Okazała się ona bardzo szybka i spotkała się z uznaniem biegaczy, dlatego w tym roku bieg OSHEE 10 km odbędzie się na tej samej trasie.
Start: 23 kwietnia 2017 r. (niedziela), godz. 9:00

Chcesz zostać maratończykiem? Przyjdź, kibicuj tegorocznym śmiałkom i zaplanuj swój start na przyszły rok! Na biegaczy i kibiców czeka specjalnie przygotowane Miasteczko Biegowe, EXPO i wiele imprez towarzyszących – Orlen Warsaw Games  i wszystko to, czego biegacz potrzebuje. 21-23 kwietnia – tu trzeba być!

Kochasz biegać? Startuj w konkursie MOJE BIEGANIE – MÓJ ORLEN WARSAW MARATHON

Odpowiedz na pytanie – dlaczego warto przebiec maraton? Odpowiedzi udzielacie w komentarzu pod treścią konkursową lub na fanpage Trening Biegacza pod linkiem konkursu. Na autorów najciekawszych, a zarazem najbardziej kreatywnych odpowiedzi czekają nagrody – do rozdania aż 9 kosmicznych nagród!

2 x Voucher na sprzęt ASICS za 750 zł

2 x Voucher na badania funkcjonalne w Carolina Medical Center – każdy o wartości 490 zł

5 x Zestaw dla biegacza od marki OSHEE

Na odpowiedzi konkursowe czekamy do 22 kwietnia 2017 r. Wyniki opublikujemy 26 kwietia w komentarzu pod treścią konkursu. Czas start!

Wszystkim startującym w Orlen Warsaw Marathon i Biegu Oshee 10 km, życzymy pięknych życiówek – nie poddawajcie się!
Śledźcie również fanpage Orlen Warsaw Marathon i poczynania maratończyków!

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
kalenji 06

Buty do biegania w dobrej jakości i cenie? Ekiden Active i Run Active ze stajni Kalenji - test

Następne
1p

„Zakochaj się w bieganiu!” – książka, którą czyta się jednym tchem

Powiązane artykuły

Pokaż swoją biegową rzeczywistość
Czytaj dalej

Twoja biegowa rzeczywistość

Spis treści Ukryj Instrukcja obsługiWażne – konkurs biegowa rzeczywistośćInneProśba do Ciebie Na stronie głównej serwisu opublikowaliśmy wtyczkę poprzez…
Najwygodniejsze buty do biegania w trudnym terenie jakie miałem na stopach!
Sprawdź, co to za model