fbpx
sekret tkwi w bieganiu wolniej konkurs

Konkurs – wygraj książkę i zegarek do biegania

Matt Fitzgerald – nazwisko zapewne znane dosyć szerokiej grupie biegaczek i biegaczy – autor książek o bieganiu, trener biegaczy i triathlonistów, a także bez wątpienia autorytet od spraw żywienia w sporcie. Nie tak dawno, bo 17 kwietnia br. pisaliśmy o jego [article-link alias=”sekret-tkwi-w-bieganiu-wolniej”]najnowszej książce[/article-link], która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Aha! I w związku z tą właśnie pozycją ogłaszamy konkurs, gdzie oprócz 10 egzemplarzy dajemy wam również najnowszy model zegarka marki TomTom. Do dzieła.

Matt Fitzgerald – nazwisko zapewne znane dosyć szerokiej grupie biegaczek i biegaczy – autor książek o bieganiu, trener biegaczy i triathlonistów, a także bez wątpienia autorytet od spraw żywienia w sporcie. Nie tak dawno, bo 17 kwietnia br. pisaliśmy o jego najnowszej książce, która ukazała się w Polsce nakładem wydawnictwa Aha! I w związku z tą właśnie pozycją ogłaszamy konkurs, gdzie oprócz 10 egzemplarzy dajemy wam również najnowszy model zegarka marki TomTom. Do dzieła.

sekret-tkwi-w-bieganiu-wolniej-1

O KSIĄŻCE

Każdy ma swój sposób na regularne poprawianie wydolności, tempa na zawodach i wreszcie – jako ten najważniejszy z celów – robienie kolejnych życiówek. Dla jednych będą to ciężkie treningi interwałowe, dla innych konieczny do zrealizowania w tygodniu kilometraż, dla innych trening siłowy. Matt Fitzgerald – autor poradnika “Bieganie 80/20” – przekonuje, że znaczna poprawa wyników sportowych ma swoje źródło w zwolnieniu tempa na treningach.

Co trzeba zrobić?

W możliwie kreatywny sposób dokończ następujące zdanie: Lubię biegać w tempie konwersacyjnym, bo…

REGULAMIN

  • wasze hasła zbieramy do niedzieli 10 maja br. – do godziny 22:00 – w komentarzach pod tym wpisem,
  • jeżeli któreś z haseł będzie takie samo lub bardzo podobne liczyć się będzie szybszy termin nadesłania hasła,
  • hasło nie powinno zawierać więcej niż 1-10 zdań,
  • o zwycięzcy poinformujemy pod tym wpisem,
  • autorzy 10 najciekawszych odpowiedzi zostaną nagrodzeni egzemplarzem promowanej książki, a autor odpowiedzi, która nas najbardziej rozbawi, otrzyma dodatkowo zegarek marki TomTom 1RR0.001.09 TT Runner Watch Ltd Ed. Turquoise/Green.,
  • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
  • sponsor nagród będzie kontaktował się osobiście ze zwycięzcą i przekazywał nagrody.

Nagrody za najlepsze hasło:

  • 10 książek – Matt Fitzgerald – Bieganie 80/20,
  • Zegarek TomTom 1RR0.001.09 TT Runner Watch Ltd Ed. Turquoise/Green

konkurs-wygraj-ksiazke-i-zegarek-do-biegania

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
plan dla klasy 4 6 pod sprawdzian test coopera

Plan dla klasy 4-6 szkoły podstawowej pod sprawdzian Test Coopera

Następne
sportslab tbgrafika

Sportslab i TreningBiegacza.pl we wspólnej akcji

Powiązane artykuły

rozwiazanie konkursu newsletter 08 2014
Czytaj dalej

Hasło po którym będzie nam się chciało – konkurs

Ile razy zastanawialiście się nad odpuszczeniem sobie treningu, joggingu lub innej aktywności na świeżym powietrzu, gdy zmęczeni po cieżkim dniu w pracy, szkole myślimy tylko o robieniu niczego, a tu lampeczka w głowie przypomina dzisiaj bieg na 10 km. W głowie pojawiają się wszystkie wymówki świata, a tu jak na złość za oknem pogoda w kratkę. Co Was motyowawało do wyjścia z domu jakie złote myśli sprawiły że ten trening jednak odbył się?

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM