Hasło po którym będzie nam się chciało – konkurs

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Ile razy zastanawialiście się nad odpuszczeniem sobie treningu, gdy zmęczeni po cieżkim dniu w pracy, szkole myśleliście tylko o robieniu niczego, a tu lampeczka w głowie przypomina dzisiaj bieg na 10 km. W głowie pojawiają się wszystkie wymówki świata, a tu jak na złość za oknem pogoda w kratkę. Co Was motyowawało do wyjścia z domu jakie złote myśli sprawiły że ten trening jednak odbył się?

Co trzeba zrobić?

Wymyśl hasło promujące aktywność w chwilach słabości które przychodzą nawet do najlepszych!  Hasło które stanie się Naszym wspólnym mottem do tego aby nie rezygnować, ale dążyć do celu. Swoje hasło napisz poniżej artykułu wykorzystując system komentarzy. Dwa najbardziej działające na nas hasła – zostaną nagrodzone.

REGULAMIN

  • wasze hasła zbieramy do niedzieli 7 grudnia br. – do godziny 22:00,
  • jeżeli któreś z haseł będzie takie samo lub bardzo podobne liczyć się będzie szybszy termin nadesłania hasła,
  • hasło nie powinno zawierać więcej niż 2-4 zdania,
  • o zwycięzcy poinformujemy pod tym wpisem,
  • nagrodzone zostanie 1 najciekawsze hasło,
  • każda osoba może dokonać jednego zgłoszenia,
  • sponsor nagród będzie kontaktował się osobiście ze zwycięzcą i przekazywał nagrody.

Nagroda za najlepsze hasło:

  • DuoBall Big

O BLACKROLL

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!

Zastanawiasz się czym jest [tag-link alias=”blackroll”]Blackroll[/tag-link] i co można z nim zrobić? Najwyższy czas, abyś dowiedział się o wszystkich zaletach jakie oferuje Ci Blackroll i zaczął czerpać radość z jego korzystania.

Trening z użyciem Blackroll powstał w treningu funkcjonalnym profesjonalnych sportowców oraz nauce o terapii manualnej. Od pewnego czasu zatacza coraz większe kręgi, a dzięki temu zyskuje coraz to nowych zwolenników.

Blackroll oferuje ludziom w każdym wieku i o każdym poziomie sportowym możliwość polepszenia gibkości ciała, balansu, motoryki oraz siły poprzez wykonywanie prostych ćwiczeń i automasażu. Spójrzmy na układ mięśniowy człowieka i jego charakterystykę, a następnie podsumujmy korzyści płynące z powięziowego rozluźnienia, jakie daje Blackroll, Wszystkie zalety Blackroll są potwierdzone wieloma badaniami naukowymi oraz rosnącym poparciem terapeutów, którzy zalecają korzystanie z Blackroll zarówno w treningach codziennych, jaki i po zabiegach medycznych.