Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało dokładnie 7 tygodni. To najwyższy czas by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!

Lato 24/7

Jak oszukać czas? Wystarczy uwiecznić najlepsze momenty z codziennych biegów na zdjęciach w stylu selfie! Niezależnie od tego gdzie jesteś – w centrum metropolii, na miejskiej plaży, u podnóża góry, w parku, nad jeziorem czy na leśnych ścieżkach – fotografuj siebie na tle otoczenia, a efekty wrzucaj na stronę zlaplato.wawalove.pl.

Inspiracje

Żeby ułatwić zadanie trenującym amatorom aparatu w telefonie, zdjęcia można kategoryzować w 8 grupach: Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek. Dzięki temu, zarówno spragniony sławy biegacz, miłośnik opalania, jak i odkrywca nieznanego będą mogli w pełni wyrazić swoją zajawkę. Co tydzień, aż do 21 września, zespół Nike+ będzie przyznawał specjalne odznaki odpowiadające powyższym tagom. Wraz z największą liczbą głosów (like’ów) będą one przepustką do nagrody głównej: wyjazdu na rajskie Malediwy!

Be social, share it!

Na stronie aktywacji znaleźć można profil użytkownika, za pomocą którego dodaje się kolejne selfie, a także zgłasza zdjęcia do danej kategorii. Warto również, odwiedzić galerię zdjęć opublikowanych przez innych biegaczy i oddać swój głos na najfajniejsze spośród nich. Jest ona także rankingiem najpopularniejszych selfie – jednak zdjęcia można sortować też według odznaki, daty dodania czy alfabetycznie.

Jeśli zaś nie do końca wiemy gdzie udać się na trening, na zlaplato.wawalove.pl znajduje się zakładka najciekawszych tras w głównych miastach Polski. Bądź tam pierwszy, aby wykonać najoryginalniejsze selfie!

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>