fbpx
nike zlaplato running blog 02

Biegiem po wakacje – Złap lato z Nike+

Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało dokładnie 7 tygodni. To najwyższy czas by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!

Właśnie ruszyło nowe biegowe wyzwanie Nike Running: Złap Lato. Dlaczego teraz? Do końca kalendarzowego lata pozostało dokładnie 7 tygodni. To najwyższy czas by łapać wczesne poranki, gorące promienie słoneczne i niezapomniane chwile gdzieś na końcu świata – i to biegiem! W jakim celu? Aby lato trwało tydzień dłużej!

Lato 24/7

Jak oszukać czas? Wystarczy uwiecznić najlepsze momenty z codziennych biegów na zdjęciach w stylu selfie! Niezależnie od tego gdzie jesteś – w centrum metropolii, na miejskiej plaży, u podnóża góry, w parku, nad jeziorem czy na leśnych ścieżkach – fotografuj siebie na tle otoczenia, a efekty wrzucaj na stronę zlaplato.wawalove.pl.

Inspiracje

Żeby ułatwić zadanie trenującym amatorom aparatu w telefonie, zdjęcia można kategoryzować w 8 grupach: Poszukiwacz Przygód, Turysta, Plażowicz, Pogodoodporny, Gwiazda, Sneakerfreak, Ranny Ptaszek i Nocny Marek. Dzięki temu, zarówno spragniony sławy biegacz, miłośnik opalania, jak i odkrywca nieznanego będą mogli w pełni wyrazić swoją zajawkę. Co tydzień, aż do 21 września, zespół Nike+ będzie przyznawał specjalne odznaki odpowiadające powyższym tagom. Wraz z największą liczbą głosów (like’ów) będą one przepustką do nagrody głównej: wyjazdu na rajskie Malediwy!

Be social, share it!

Na stronie aktywacji znaleźć można profil użytkownika, za pomocą którego dodaje się kolejne selfie, a także zgłasza zdjęcia do danej kategorii. Warto również, odwiedzić galerię zdjęć opublikowanych przez innych biegaczy i oddać swój głos na najfajniejsze spośród nich. Jest ona także rankingiem najpopularniejszych selfie – jednak zdjęcia można sortować też według odznaki, daty dodania czy alfabetycznie.

Jeśli zaś nie do końca wiemy gdzie udać się na trening, na zlaplato.wawalove.pl znajduje się zakładka najciekawszych tras w głównych miastach Polski. Bądź tam pierwszy, aby wykonać najoryginalniejsze selfie!

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
nowosci compressport r czyli rewolucyjne koszulki z technologia on off

Nowości COMPRESSPORT® czyli rewolucyjne koszulki z technologią ON/OFF

Następne
wakacyjny trening gdzie mozna polaczyc sportowe pasje z turystyka

Wakacyjny trening: gdzie można połączyć sportowe pasje z turystyką?

Powiązane artykuły

dieta i trening jak zdrowo budowac sile i wytrzymalosc konkurs 02
Czytaj dalej

Dieta i trening. Jak zdrowo budować siłę i wytrzymałość? – KONKURS

Trening i dieta – dwa nierozerwalnie związane ze sobą tematy, które na co dzień powinny funkcjonować w świecie osób, które traktują sport nie tylko jako pasję, ale drogę do realizacji celów. Zarówno tych sportowych, mentalnych, jak i marzeń o nienagannej sylwetce. Nie osiągniesz efektów, bez znajomości podstawowych zasad żywienia i treningu.
wskocz w nowe ciuchy do biegania wygraj konkurs dare2b 01
Czytaj dalej

​Wskocz w nowe ciuchy do biegania – wygraj KONKURS Dare2b!

Biegasz dla przyjemności? Startujesz w zawodach? Lub po prostu biegasz, bo lubisz? Nic zatem nie stoi na przeszkodzie byś poczuł się w bieganiu jeszcze pewniej i komfortowo. Wystarczy, że udzielisz odpowiedz na proste pytanie by przygarnąć jeden z trzech voucherów do wykorzystania na zakup odzieży sportowej marki Dare2b.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM