Ultra Light 3 Layer Jacket – Trail Running na lekko​​

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Strome podbiegi, dystanse ultra, pokonywanie zróżnicowanych, technicznych tras. Biegaczy realizujących swoje sportowe cele w terenie łączą dwie cechy: szybkość i lekkość. Wyzwanie, przed jakim stają projektanci jest zatem jasne: przemyślana redukcja zbędnych gramów, sportowy krój, trwała wytrzymałość i niezawodna ochrona, czyli produkty o doskonałym stosunku jakości do wagi i na każdy rodzaj górskiego terenu. Taka też jest Ultra Light 3 Layer Jacket – nowa propozycja od DYNAFIT z kolekcji Alpine Running Lato 2017.

Ważąca zaledwie 130 gramów Ultra Light 3L to obecnie jedna z najlżejszych kurtek ochronnych na rynku. Wysoce wiatro – i wodoodporna, wykonana została z 3-warstwowego laminatu Dynashell o wodoodporności na poziomie 20 000 mm i oddychalności 30 000 g/m2, zdecydowanie wyróżniającej model na tle innych kurtek biegowych w tej kategorii. Optymalny mikroklimat ciała podczas długotrwałego wysiłku pomaga utrzymać system Active Airflow – perforacje pod pachami pozwalają na stałą cyrkulację powietrza chroniąc organizm przed przegrzaniem.

ultra-light-3-layer-jacket-trail-running-na-lekko-03

Model dostępny jest w dwóch wyrazistych kolorach dla mężczyzn i dwóch dla kobiet. Krój Athletic Cut na bazie podklejonych szwów sprawia, że kurtka precyzyjnie dopasowuje się do budowy ciała użytkownika, dzięki czemu z powodzeniem można nosić ją, mając na sobie tylko jedną warstwę odzieży bez obaw, że podczas biegu zacznie ona unosić się i opadać na ciele. W stabilizacji kurtki podczas aktywności pomagają również elastyczne wykończenia mankietów, dołu i kaptura, którego budowa i elastyczna wstawka z tyłu umożliwiają swobodny ruch głowy bez ograniczania pola widzenia.

Wytrzymały dwukierunkowy zamek ¾ nie tylko pozwala zaoszczędzić kilka dodatkowych gramów, ale także umożliwia szybkie zakładanie i zdejmowanie kurtki. Przednia kieszeń zapinana na zamek dostępna jest również od wewnątrz, co czyni ją bezpiecznym schronieniem dla Twojego telefonu. Odblaskowe nadruki zadbają o Twoją widoczność podczas wczesnych wyjść na trening i późnych powrotów, a całość bez problemu kompresuje się do własnego kaptura osiągając praktyczne minimalne rozmiary. Ultra Light 3L szybko stanie się Twoim ulubionym towarzyszem letnich i jesiennych ultramaratonów czy treningów w terenie.

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

ultra-light-3-layer-jacket-trail-running-na-lekko-04

Jeśli potrzebujesz pomocy w treningu, umów się na niezobowiązującą rozmowę