fbpx
Nowa strona NORSAN stawia na edukację klientów.

Nowa strona internetowa sklepu NORSAN – producenta wysokiej jakości olei i kapsułek omega-3

Firma San Omega GmbH, właściciel marki NORSAN uruchomił nową wersję sklepu internetowego dostępnego pod adresem: www.norsan-omega.pl. Obecna witryna to nie tylko nowoczesna szata graficzna, nawiązująca do kraju pochodzenia marki, czyli Norwegii, ale przede wszystkim bardziej przejrzysta strona, jeszcze więcej informacji na temat kwasów tłuszczowych omega-3, jak również nowe produkty NORSAN.

Witryna została zbudowana zgodnie z najważniejszymi celami marki NORSAN, czyli informowaniu o zdrowotnym wpływie morskich kwasów omega-3 DHA i EPA na organizm człowieka, w każdym stadium jego rozwoju. Stylistyka graficzna nawiązuje do norweskiego minimalizmu i podkreśla główne wartości marki, czyli: naturalność, wysoką jakość, czystość oraz teraupetyczne możliwości olei omega-3. 

Interfejs pozwala na bardzo proste i intuicyjne poruszanie się po stronie, zarówno na komputerze jak i na dowolnym urządzeniu mobilnym. To co zostało podkreślone już na stronie startowej, to związek marki ze sportem wyczynowym poprzez ambasadora w osobie najlepszego biathlonisty na świecie Johannes’a Thingnes Bø oraz cieszące się ogromną popularnością produkty wegańskie. 

Marka, w nowej odsłonie, kładzie jeszcze największy nacisk na aspekt edukacyjny. Użytkownicy mają do wyboru zarówno ogromną bibliotekę wiedzy na temat kwasów omega-3 w ciąży, dla dzieci i dla seniorów, jak także Magazyn Omega-3, gdzie na bieżąco publikowane są treści związane z wpływem kwasów omega-3 na zdrowie człowieka. Dostępny jest także bardzo rozbudowany dział “Pytań i odpowiedzi”, gdzie w przyjazny sposób, można znaleźć odpowiedzi dotyczące omega-3, produktów marki NORSAN, czy samego zamówienia.

Ciekawym rozwiązaniem jest zakładka DLA SPECJALISTÓW, gdzie mogą się zgłaszać wszyscy zainteresowani tematyką kwasów tłuszczowych omega-3 specjaliści, eksperci, lekarze, do współpracy z marką NORSAN. 

– Nowy sklep internetowy to bardzo ważny element naszej strategii zarówno w komunikacji marketingowej jak i sprzedażowej, a ta oparta jest przede wszystkim na czynniku edukacyjnym i bardzo dobrej relacji z Klientami – mówi Joanna Motowilczuk, Country Manager Polska. – Chcemy, przede wszystkim, opowiadać o morskich kwasach omega-3 DHA i EPA i ich wpływie na ludzki organizm, także tych w wersji 100% wegańskiej. Dopiero gdy zdamy sobie sprawę, że kwasy omega-3 są niezbędne i że powinniśmy je spożywać od poczęcia, tak długo jak jemy, będziemy w stanie wybierać najlepsze produkty, a takie właśnie oferuje sklep NORSAN.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
14. Bieg Trzech Kopców gościł aż 1681 zawodników z 13 krajów

14. Bieg Trzech Kopców: wśród panów najlepszy Patryk Stypułkowski, Lilia Fiskowicz poprawiła własny rekord trasy

Następne
Sport to trening mózgu

Chcesz być mądry? Idź pobiegać!

Powiązane artykuły

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM