Nowa strona internetowa sklepu NORSAN – producenta wysokiej jakości olei i kapsułek omega-3

Nowa strona NORSAN stawia na edukację klientów.
Nowa strona NORSAN stawia na edukację klientów.
Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Firma San Omega GmbH, właściciel marki NORSAN uruchomił nową wersję sklepu internetowego dostępnego pod adresem: www.norsan-omega.pl. Obecna witryna to nie tylko nowoczesna szata graficzna, nawiązująca do kraju pochodzenia marki, czyli Norwegii, ale przede wszystkim bardziej przejrzysta strona, jeszcze więcej informacji na temat kwasów tłuszczowych omega-3, jak również nowe produkty NORSAN.

Witryna została zbudowana zgodnie z najważniejszymi celami marki NORSAN, czyli informowaniu o zdrowotnym wpływie morskich kwasów omega-3 DHA i EPA na organizm człowieka, w każdym stadium jego rozwoju. Stylistyka graficzna nawiązuje do norweskiego minimalizmu i podkreśla główne wartości marki, czyli: naturalność, wysoką jakość, czystość oraz teraupetyczne możliwości olei omega-3. 

Interfejs pozwala na bardzo proste i intuicyjne poruszanie się po stronie, zarówno na komputerze jak i na dowolnym urządzeniu mobilnym. To co zostało podkreślone już na stronie startowej, to związek marki ze sportem wyczynowym poprzez ambasadora w osobie najlepszego biathlonisty na świecie Johannes’a Thingnes Bø oraz cieszące się ogromną popularnością produkty wegańskie. 

Marka, w nowej odsłonie, kładzie jeszcze największy nacisk na aspekt edukacyjny. Użytkownicy mają do wyboru zarówno ogromną bibliotekę wiedzy na temat kwasów omega-3 w ciąży, dla dzieci i dla seniorów, jak także Magazyn Omega-3, gdzie na bieżąco publikowane są treści związane z wpływem kwasów omega-3 na zdrowie człowieka. Dostępny jest także bardzo rozbudowany dział “Pytań i odpowiedzi”, gdzie w przyjazny sposób, można znaleźć odpowiedzi dotyczące omega-3, produktów marki NORSAN, czy samego zamówienia.

Ciekawym rozwiązaniem jest zakładka DLA SPECJALISTÓW, gdzie mogą się zgłaszać wszyscy zainteresowani tematyką kwasów tłuszczowych omega-3 specjaliści, eksperci, lekarze, do współpracy z marką NORSAN. 

Niepodległa Piątka na PGE Narodowym

– Nowy sklep internetowy to bardzo ważny element naszej strategii zarówno w komunikacji marketingowej jak i sprzedażowej, a ta oparta jest przede wszystkim na czynniku edukacyjnym i bardzo dobrej relacji z Klientami – mówi Joanna Motowilczuk, Country Manager Polska. – Chcemy, przede wszystkim, opowiadać o morskich kwasach omega-3 DHA i EPA i ich wpływie na ludzki organizm, także tych w wersji 100% wegańskiej. Dopiero gdy zdamy sobie sprawę, że kwasy omega-3 są niezbędne i że powinniśmy je spożywać od poczęcia, tak długo jak jemy, będziemy w stanie wybierać najlepsze produkty, a takie właśnie oferuje sklep NORSAN.