fbpx
Podaruj bliskim zdrowie na Święta!

Podaruj bliskim zdrowie na Święta!

Podaruj bliskim zdrowie na Święta” – to hasło pod którym NORSAN – producent wysokiej jakości produktów Omega-3 promuje swoje zestawy prezentowe, które są czymś więcej niż tylko prezentem.

Znaleźć idealny prezent pod choinką – kto o tym nie marzy? Natomiast wybrać idealny prezent dla swoich bliskich to też nie lada sztuka. Ten rok, podobnie jak poprzedni, szczególnie pokazał nam, jak bardzo ważne jest dbanie o siebie, o naszych bliskich i  jednocześnie uświadomił, że nie ma nic cenniejszego jak zdrowie.

To właśnie hasło marki: Dbaj o siebie i swoich bliskich, stało się motywem przewodnim świątecznej kampanii. Marka chce w ten sposób zachęcić swoich Klientów do poszukiwania takich prezentów, które mają większe znaczenie dla naszego zdrowia i w których faktycznie wyraża się troska o najbliższych.

 – Wybierając produkty wysokiej jakości, oczyszczone, smaczne i przede wszystkim o potwierdzonych właściwościach zdrowotnych, pokazujemy obdarowanej osobie nie tylko, to że troszczymy się o jej zdrowie, ale także to, że chcemy aby w tym zdrowiu żyła jak najdłużej – mówi Joanna Motowilczuk, Country Manager Polska. 

Marka proponuje 4 rodzaje zestawów olei i kapsułek do wyboru: z olejem rybnym Omega-3 Total, z olejem z dorsza Omega-3 Arktis, dla dzieci Omega-3 Kids oraz z wegańskim olejem Omega-3 Vegan. Dodatkowo wspaniałym prezentem lub uzupełnieniem prezentu może być jedna z najlepszych oliw z oliwek na świecie: Oro del Desierto, czyli tłoczona na zimno oliwa pochodząca z ściśle ekologicznych upraw, która także jest dostępna na stronie sklepu NORSAN.

Życzymy Wszystkim naszym polskim Klientom oraz miłośnikom kwasów tłuszczowych omega-3 cudownych Świąt Bożego Narodzenia, spędzonych w gronie najbliższych oraz wspaniałego i przepełnionego zdrowiem Nowego Roku 2022 – GOD JUL” – mówi pochodzący z Norwegii, Założyciel marki NORSAN Joakim Graff.

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Kalendarz Ultra Trail 2022 zachwyca i inspiruje.

Ultra Trail 2022 - wyjątkowy kalendarz biegowy [+KONKURS]

Następne
VII BIAŁOŁĘCKI BIEG WOLNOŚCI odbędzie się już 12 grudnia.

VII Białołęcki Bieg Wolności już 12 grudnia!

Powiązane artykuły