fbpx
Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

Dieta, która biegnie z Tobą – Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego

Nice To Fit You, jedna z wiodących marek diet pudełkowych w Polsce, została oficjalnym sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego. Uczestnicy wydarzenia będą mogli liczyć na profesjonalne wsparcie zdrową porcję wiedzy w zakresie prawidłowego odżywania.

W tym roku odbywa się już 44. edycja Maratonu Warszawskiego, a Nice To Fit You po raz pierwszy wspiera jego organizację jako oficjalny sponsor wydarzenia. Marka pojawiła się już na Maratonie w 2016 roku jako partner, który zapewniał na mecie specjalne danie wszystkim uczestnikom. 

W tym roku jeszcze mocniej zaangażowała się we wsparcie biegaczy biorących udział w maratonie.
– Z przyjemnością wspieramy tak ważne wydarzenie na biegowej mapie Polski i Europy, które co roku przyciąga tysiące fanów zdrowego trybu życia i aktywności. Doskonale wiemy, jak istotna jest odpowiednio dobrana dieta i jakie ma znaczenie w codziennym funkcjonowaniu, a co dopiero przed takim wyzwaniem, jakim jest maraton. Dlatego z radością dzielimy się naszą wiedzą o zdrowym odżywianiu i pomagamy w budowaniu prawidłowych nawyków żywieniowych. – mówi Urszula Kupraszewicz, Chief Growth Officer Nice To Fit You.

– Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył ekspert w dziedzinie zdrowego odżywiania i razem z nami zadba o uczestników Maratonu Warszawskiego. Wspólnie z Nice To Fit You, oprócz zdrowej dawki wiedzy, zapewnimy uczestnikom wydarzenia także wiele niezapomnianych atrakcji. – mówi Marek Tronina, prezes Fundacji „Maraton Warszawski”.

44. Maraton Warszawski odbędzie się 25.09 na ulicach stolicy. Biegacze mogą wziąć udział nie tylko w maratonie, ale także w biegu na dystansie 10 km – Pekao S.A. Warszawskiej Dysze, w biegu drużynowym – Bridgestone Sztafecie Maratońskiej oraz w biegach dziecięcych. 

Nice To Fit You to pionier rewolucyjnych rozwiązań na rynku diet pudełkowych w Polsce – firma jako pierwsza zaoferowała możliwość wybierania posiłków z menu na każdy dzień. Dzisiaj klienci codziennie mają możliwość komponowania swojego jadłospisu z 35 dań, dostępnych spośród 7 zdrowych, zbilansowanych diet. Dziękiopcji SELECT w aplikacji mobilnej, niczym w restauracji mogą także wybierać spośród prawie 60 konkretnych propozycji dań. O najwyższej jakości posiłków świadczą liczne certyfikaty, m.in.: Food Hygiene Control, V-Label, Viva oraz HACCP.

Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego
Nice To Fit You sponsorem 44. Maratonu Warszawskiego
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
W lecie biegacze muszą zadbać o nawodnienie.

Woda, sód i potas, czyli letni must-have dla biegaczy

Następne
Dominika Stelmach wśród pacemakerów adidas Półmaratonu Praskiego

Mistrzyni Polski Dominika Stelmach wśród pacemakerów adidas Półmaratonu Praskiego

Powiązane artykuły

przebiegnij raciborski polmaraton odjedz toyota aygo 02
Czytaj dalej

Przebiegnij raciborski półmaraton, odjedź Toyotą Aygo

Niepowtarzalny klimat, sportowa rywalizacja i doskonała organizacja - te cechy wyróżniają RAFAKO Półmaraton Racibórz. 26 sierpnia odbędzie się czwarta edycja imprezy. Organizatorzy przygotowali kilka ciekawych niespodzianek dla zawodników. Jedną z nich będzie samochód Toyota Aygo 2018, którą może zdobyć każdy z biegaczy, wystarczy, że w regulaminowym czasie ukończy zawody.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM