fbpx
Eksperci Centrum Biegowego ASICS.

Holistyczne podejście do sportu. Rusza Centrum Biegowe ASICS – wirtualne spotkania z ekspertami

Bieganie zyskało na znaczeniu szczególnie w czasach pandemii. Stało się nie tylko odskocznią od codziennych wyzwań, ale również doskonałym sposobem na utrzymanie balansu pomiędzy duchem a ciałem. Centrum Biegowe ASICS jest miejscem, w którym można zdobyć niezbędną wiedzę potrzebną do świadomego uprawiania sportu. Bezpłatne, wirtualne spotkania z ekspertami rozpoczną się na początku lipca i potrwają do końca września. 

Centrum Biegowe ASICS jest pierwszą taką inicjatywą japońskiej marki w Polsce. Dedykowana platforma online będzie źródłem wiedzy i cennych wskazówek zorientowanych między innymi na odpowiedzialnym treningu, właściwej regeneracji, diecie czy doborze sprzętu do własnych potrzeb. 

Przede wszystkim będzie to jednak miejsce, w którym będzie można umówić się na bezpłatną, indywidualną konsultację z trenerem biegowym, specjalistą produktowym, fizjoterapeutą, dietetykiem oraz podologiem. Wszystkie spotkania odbędą się online.

Centrum Biegowe ASICS jest naszą odpowiedzią na potrzeby zmieniającego się świata. Sport to już nie tylko ruch, ale zdecydowanie więcej. Rośnie nasza świadomość na temat metod treningowych, odpoczynku czy samego sprzętu. Z drugiej strony, pandemia wymusiła na markach adaptację do nowej rzeczywistości. Chcemy być jeszcze bliżej wszystkich entuzjastów biegania, zachęcić niezdecydowanych, dzielić się pozytywnymi emocjami, doświadczeniem oraz korzyściami, które wynikają z ruchu w myśl naszego hasła „w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Aktywność fizyczna jest ważna jak nigdy wcześniej – powiedział Maciej Razik, przedstawiciel ASICS Polska. 

Każdy z nas biega inaczej i trenuje w inny sposób. Ponadto, odpowiednio dobrany sprzęt przekłada się na jakość treningu. Na rynku nie brakuje zaawansowanych technologicznie produktów, ale kluczem do sukcesu jest ich właściwy dobór, tym bardziej że świadoma decyzja zmniejsza ryzyko kontuzji. Jako marka odpowiedzialna społecznie, w tym roku realizujemy szczególną misję w zakresie kształtowania odpowiednich postaw w wymagających czasach pandemii – dodał Daniel Bogacki z ASICS Polska, drugi z pomysłodawców projektu. 

Inauguracja Centrum Biegowego ASICS nastąpiła podczas wirtualnej konferencji prasowej. Zapisy na spotkania ze specjalistami będą prowadzone na stronie www.centrumbiegoweasics.pl od 1 lipca br. Platforma będzie dostępna do końca września. 

Eksperci:

  • Trenerzy biegowi – Weronika Zielińska / Kacper Piech
  • Dietetyk – Katarzyna Biłous
  • Podolog – Sylwia Pospieszna
  • Fizjoterapeuta – Łukasz Kłos
  • Specjaliści produktowi – Kacper Kościelniak / Bartłomiej Kusiak
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
PUMA Deviate Nitro - podnoszą poprzeczkę.

PUMA Deviate NITRO - karbon obnaży Twoje słabości

Następne
Trening interwałowy to bardzo ważna broń w arsenale treningowym biegaczy.

Interwały biegowe - jak, kiedy, po co?

Powiązane artykuły