fbpx
RYKOwisko to zawody biegowe rozgrywane na terenie Pojezierza Gostynińskiego

PRZEŁAJOWA TRIADA BIEGOWA

W życiu każdego człowieka na pewnym etapie pojawia się pytanie: czemu biegać dziesięć kilometrów, jeśli można sto? No dobra, może nie każdego człowieka, ale w rykowiskowym gronie taki sposób myślenia nikogo nie dziwi i cały czas kombinujemy co by tu zrobić, żeby było jeszcze więcej, jeszcze trudniej i jeszcze lepiej. Wychodząc z założenia, że potrójna przyjemność jest lepsza niż pojedyncza, przedstawiamy Wam kolejną odsłonę: PRZEŁAJOWA TRIADA BIEGOWA.

Triada to całoroczny cykl biegów przełajowych na terenach naszych ukochanych mazowieckich lasów. Stare i nowe trasy, szybkie wyścigi i długie mocne wyrypy, różne pory roku, niespodzianki i wszystko to, za co od lat cenicie nasze zawody. I jeszcze więcej.

RYKOwisko ULTRA-Trail

Klasyk, którego przedstawiać nie trzeba. Doskonale znany, a jednak co roku nieco inny i zaskakujący. Ultramaraton w malowniczym otoczeniu imponujących mazowieckich lasów i zjawiskowych jezior, który od kilku lat przyciąga zarówno rykowiskowych weteranów, jak i debiutantów. Tych drugich ostrzegamy: gdy raz się tu pojawisz, ryk jelenia przyzywający do powrotu będziesz słyszeć już zawsze.

Termin zawodów: 4 czerwca 2022
Miejsce: Gorzewo k. Gostynina
Dystans: +12/36/72/108K
Przewyższenia: ⁓300/450/900/1350m
Typ trasy: 95% przełaj
Limit: 2/5.5/11/16.5h

Górska zaDYSZKA

Najkrótszy z triadowych biegów, jednak nie dajcie się zwieść pozorom – tu nie ma miękkiej gry. Na 12 kilometrach czeka na was ponad 350 metrów przewyższeń, co w połączeniu z wrześniowym słońcem i szybkim tempem spokojnie wystarczy, abyście złapali zadyszkę roku. Już my się postaramy, by zapewnić waszym łydkom prawdziwie górskie doświadczenia.

Termin zawodów: 4 września 2022
Miejsce: Łąck k. Płocka
Dystans: +12K
Przewyższenia: ⁓350m
Typ trasy: 100% przełaj
Limit: 2,5h

Sprawmy sobie ŁOMOT

Wisienka na naszym sadystycznym torcie, gwóźdź do trumny, dobicie konających, jednym słowem: solidny łomot, który spuścimy wam na koniec sezonu w listopadzie. Od pewnego czasu docierały do nas liczne groźby pod adresem autora tras, których przewyższenia i inne niespodzianki wyciskają z was ostatnie siły. A ponieważ wasze uwagi są dla nas najważniejsze, to voila: będzie wyżej, szybciej i trudniej. Ponad 21 kilometrów, podczas których będziecie się modlić o płaski odcinek. Obiecujemy, że wasze modlitwy, jak zawsze zostaną wysłuchane: na mecie.

Termin zawodów: 20 listopada 2022
Miejsce: Grabina k. Płocka
Dystans: +21K
Przewyższenia: ⁓600m
Typ trasy: 100% przełaj
Limit: 4h

Więcej o zawodach i zapisy: http://www.ryko.run

Śledź RYKOwisko na Facebooku: https://www.facebook.com/rykowisko.ultra.trail

Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
ASICS MetaSpeed zosatały zaprezentowane w trakcie zawodów elity.

ASICS METASPEED - mocny start w Maladze

Następne
Toruńska „dyszka” i towarzysząca piątka odbędą się na wiosnę – 15 maja.

Coraz mniej wolnych miejsc na RUN TORUŃ 2022!

Powiązane artykuły

to juz 4 dziesiatka wroactiv 02
Czytaj dalej

To już 4. Dziesiątka WROACTIV

Trwa sezon zimowy. Temperatury przestały nas rozpieszczać, a my biegacze uparcie i skrupulatnie realizujemy nasze plany treningowe. Pod ręką leżą już biegowe kalendarze, w których zamieszczamy coraz więcej startów w nowym już 2017 roku.