fbpx

No i w końcu się doczekaliśmy! Czego? A no bloga, czyli miejsca, w którym będziemy mogli podzielić się z Wami wszelkimi informacjami, których nie znajdziecie ani na naszym profilu na Facebooku, ani nawet na naszej stronie internetowej. Nowe treści? Przecież świetne artykuły już są, genialne plany treningowe też, ba nawet dające kopa motywatory! Tak więc o co znów wymyśliła ekipa TreninguBiegacza?

A więc do rzeczy. Powołaliśmy do życia ów blog, aby móc informować Was o wielu rzeczach mniej związanych z samym bieganiem, a bardziej krążących wokół redakcji oraz samego portalu. To na blogu będzie informować Was o najnowszych konkursach, których planujemy całe mnóstwo. To na blogu będziemy dzielić się z Wami informacjami o najbliższych akcjach, w które zaangażowany będzie TreningBiegacza. To na blogu będziemy zdradzać wam plany co do rozwój portalu oraz przedstawiać nowe funkcjonalności, o które sukcesywnie portal będzie rozbudowywany.

Ale nie myślcie, że Wy nie macie tu nic do zrobienia. Przeciwnie! Specjalnie dla Was wdrożyliśmy nowy system komentarzy (zeskroluj niżej J). Dzięki niemu wszelkie Wasze sugestie, pytania, wątpliwości nie pozostaną bez echa, gdyż o każdym Waszym komentarzu powiadamiana będzie Redakcja. Głęboko wierzymy, że pozwoli to nam na o wiele lepszy kontakt niż do tej pory.

Zatem już teraz zapraszamy do korzystania z tej jak i z wielu innych nowych funkcji, które znajdziecie na portalu. Dodatkowo gorąco zachęcamy do śledzenia wpisów na Blogu, gdyż już nie długo pojawią się informacje o konkursach, w których do zgarnięcia będzie nie jakaś tam smyczka czy breloczek, a naprawdę konkretne nagrody warte setki, a nawet tysiące złotych. Ciekawi? Zatem bądźcie czujni i obserwujcie odwiedzajcie regularnie nasz Blog!

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>