fbpx

Kilka dni temu na adres e-mail naszej redakcji wpłynął list: Miło mi poinformować, że został Pan zgłoszony przez naszych czytelników do nagrody Biegowy Dziennikarz Roku. Mamy nadzieję, że wyrazi Pan zgodę na udział w głosowaniu, które potrwa od początku czerwca do 3 września na stronie www.festiwalbiegow.pl

Tak, jest mi niezmiernie miło, że nasza praca została dostrzeżona i doceniona. Nominacja jest tym bardziej wartościowa, że dokonali tego zwykli biegacze – przyjaciele z tras biegowych, z którymi niejednokrotnie walczyłem ramię w ramię. Dziękuję za tę nominację i jednocześnie gwarantuję, że cała redakcja TreningBiegacza.pl nie spocznie na laurach. To również ich zasługa, bo portal to nie tylko osoba, która kieruje redakcją. To kilka, a okresami kilkanaście osób, których mrówcza praca przekłada się na to – jakim jest TreningBiegacza.pl

Sama nominacja to dla naszej redakcji duża nobilitacja, a jeśli uważacie, że robimy dobrą robotę wspomóżcie nas swoimi głosami: http://www.festiwalbiegowy.pl/vot4 – za wszystkie już oddane serdecznie dziękujemy.

Głosować można poprzez formularz na stronie organizatora plebiscytu luby wysyłając SMS o treści MEDIA.24 na numer 70120 (koszt 50 gr netto).

Przemysław Niemczuk

Nauczyciel, przedsiębiorca, twórca największego w Polsce serwisu dedykowanego biegaczom - www.TreningBiegacza.pl - miłośnik nowych technologii i pisania o nich.

Zapisz się na newsletter i otrzymaj kalkulator zakresów tętna treningowego

>