NIKE – biegaj po Warszawie trasami artystów!

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

NIKE wychodzi naprzeciw tym, którzy preferują bieganie połączone ze zwiedzaniem. Biegacze, którym znudziły się stałe warszawskie trasy, będą mogli spojrzeć na stolicę oczami biegających artystów.

Kto oprowadzi nas po Warszawie?

Po Żoliborzu oprowadza polski raper W.E.N.A., właściwie Michał Łaszkiewicz, znany również jako WuDoE i Montana Maxx, i zaprasza biegaczy na najprawdziwszy Rap Run. Start w Parku Kaskada.

Saską Kępę można zwiedzić wraz z DJką Neen. To ona wybrała muzykę, ale wtedy gdy będzie opowiadała o swoich ulubionych miejscach, warto zwolnić i posłuchać. Początek trasy przy Kanale Wystawowym.

Mr Osom – projektant znany też jako Bartłomiej Walczuk zaprasza na bieg w samym sercu miasta – w Śródmieściu. Start nieopodal Restauracji Słony na Pięknej. Nie trzeba zabierać mapy, aby dotrzeć na start. NIKE pomoże w dotarciu do punktu początkowego.

Ten, kto uważał, że Wola nie jest ciekawa, będzie miał szansę zweryfikować swoją opinię wraz producentem filmowym Krzyśkiem „Kriskejem Kowalskim”. Bieg zaczyna się nieszablonowo przy Pizza Boys na Solcu.

Jak to działa?

Wraz z artystami z różnych branży można odkryć Saską Kępę, Wolę, Śródmieście i Żoliborz. To oni są przewodnikami po swoich dzielnicach i zapewniają użytkownikom zarówno muzykę jak i komentarz. Jak to działa? Wystarczy telefon z dostępem do internetu i włączoną lokalizacją.

W zależności od wybranej trasy należy wejść na odpowiednią stronę – Śródmieście, Wola, Saska Kępa, Żoliborz – udać się na start biegu i ruszyć na niestandardowe zwiedzanie Warszawy. Autorzy tras proponują wycieczki liczące około 10 km, więc jest to dystans osiągalny dla większości biegaczy-amatorów. Osoby mniej zaawansowane mogą pokonać ten dystans w marszo-biegu.