fbpx
Igrzyskowy Bieg Nocny

Igrzyskowy Bieg Nocny na 10 km: zapisy internetowe przedłużone do 17 kwietnia

Uwaga Biegacze! Zapisy internetowe do Igrzyskowego Biegu Nocnego na 10 km, który odbędzie się w wieczór poprzedzający 20. Cracovia Maraton – w sobotę, 22 kwietnia o godz. 21:30, zostały przedłużone do 17 kwietnia (poniedziałek) włącznie. Uczestnicy tej wyjątkowej imprezy wystartują i zafiniszują tam, gdzie maratończycy – na Rynku Głównym.

Widok oświetlonych zabytków i uliczek Starego Miasta z perspektywy biegacza to niepowtarzalne doznanie, o czym zgodnie zaświadczają zawodnicy mający za sobą udział w tej imprezie. Wyjątkowe są też start i meta w blasku świateł oraz przy głośnym dopingu tłumu kibiców na Rynku Głównym w Krakowie.

Po drodze zawodnicy napotkają wiele wspaniałych zabytków, znanych z trasy krakowskiego maratonu. Poza Rynkiem Głównym z Sukiennicami czy Kościołem Mariackim, będą też mieć w zasięgu wzroku Wawel i historyczne budowle sakralne. Uczestnicy imprezy przebiegną też obok Barbakanu czy Bramy Floriańskiej.

TRASA IGRZYSKOWEGO BIEGU NOCNEGO NA 10 KM

Partnerem Tytularnym tegorocznej, ósmej edycji biegu jest Spółka Igrzyska Europejskie 2023.

Zapisy do Igrzyskowego Biegu Nocnego na 10 km

Zapisy internetowe do Igrzyskowego Biegu Nocnego na 10 km prowadzone są TUTAJ. Przed rejestracją, prosimy zapoznać się z REGULAMINEM biegu. 

Za ważne zgłoszenie uważa się prawidłowo wypełniony formularz zgłoszeniowy oraz uiszczenie opłaty startowej. W przypadku braku wpłaty niezwłocznie po rejestracji, zgłoszenie uważa się za nieważne.

Warunki uczestnictwa

Ustalony został limit startujących – 6000 zawodników. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany ww. limitu.

W Igrzyskowym Biegu Nocnym na 10 km mogą wziąć udział osoby, które najpóźniej 22 kwietnia 2023 roku ukończą 18 lat. Czas na pokonanie trasy to 1,5 godziny.

Opłata startowa

90 złotych – do 17.04.2023 r.

130 złotych – 21-22.04.2023 r. w Biurze Zawodów, w przypadku niewyczerpania limitu startujących

Wniesienie opłaty startowej możliwe jest wyłącznie poprzez system płatności PayU do dnia 17 kwietnia 2023 roku, bezpośrednio po zgłoszeniu uczestnictwa lub – w przypadku niewyczerpania limitu startujących i przyjmowania zgłoszeń – w Biurze Zawodów, według ww. stawki

Brak wpłaty przy zgłoszeniu skutkuje usunięciem z listy startowej.

System PayU umożliwia wniesienie opłaty startowej w EURO poprzez przeliczenie opłaty startowej wg kursu EURO z dnia dokonywania opłaty. W Biurze Zawodów nie ma możliwości płatności w EURO.

Biuro Zawodów

Biuro Zawodów zlokalizowane będzie w holu pod trybuną wschodnią Stadionu Miejskiego im. Henryka Reymana przy ul. Reymonta 20 (wejście od strony ul. Reymana) i czynne w dniach:

21 kwietnia 2023 roku (piątek) w godzinach 15:00-20:00,

22 kwietnia 2023 roku (sobota) w godzinach 7:00-20:00.

Koszulka

Pakiety startowe nie zawierają  koszulki. Podczas rejestracji zawodnicy deklarują jedynie chęć zakupu koszulki oraz jej rozmiar. Koszulki będą sprzedawane:

– od 4 kwietnia 2023 roku w Sklepie Biegacza przy ul. Kałuży 1 w Krakowie (w pasażu Stadionu Miejskiego Cracovia);

– w dniach 21-23 kwietnia 2023 roku w Biurze Zawodów na Expo (w godzinach otwarcia), na stoisku Sponsora Technicznego Imprezy – firmy ASICS.

Cena koszulki wynosi 60 zł.

nocny
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Oficjalne koszulki 10. PKO Białystok Półmaratonu

10. PKO Białystok Półmaraton z niezwykłą koszulką. To ostatni moment, aby ją zamówić

Następne
W ramach linii Vitarade® znajdziemy batony energetyczne, żele energetyczne oraz proszek do przygotowania napoju energetycznego.

Co robić, gdy w trakcie długiego wysiłku brakuje Ci energii?

Powiązane artykuły

36 pko wroclaw maraton start i meta na stadionie olimpijskim 02
Czytaj dalej

36. PKO Wrocław Maraton – start i meta na Stadionie Olimpijskim!

Już 9. września kilka tysięcy biegaczy wyruszy w trasę biegu na królewskim dystansie ulicami Wrocławia. Po raz pierwszy w historii wszyscy uczestnicy wystartują nie z bramy głównej kompleksu Stadionu Olimpijskiego (jak miało to miejsce dotychczas), ale z wewnątrz samej areny, sprzed wyremontowanej Trybuny Zachodniej. Dzięki temu aplauz rzeszy kibiców poniesie biegaczy od samego przekroczenia linii startu, wzdłuż trasy, aż do powrotu i na metę.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM