fbpx
Medal 14. PKO Poznań Półmaratonu dedykowany jest 100-leciu klubu KKS Lech Poznań

Nigdy się nie poddawaj – medal 14. PKO Poznań Półmaratonu

Prezentujemy medal, który zawiśnie na szyjach uczestników 14. PKO Poznań Półmaratonu. W tym roku dedykowany jest on 100-leciu klubu KKS Lech Poznań. 

Za niespełna miesiąc na starcie imprezy stanie kilka tysięcy uczestników. Jak będzie wyglądał krążek, który otrzymają biegacze na linii mety, będzie można zobaczyć na poniższej grafice.

Szarfę medalu z jednej strony ozdabia specjalny, rocznicowy herb Lecha Poznań, a z drugiej liczba 14 nawiązująca do czternastej edycji PKO Poznań Półmaratonu. Umieszczone na rewersie kruszcu daty 1922-2022 nawiązują do stulecia, w którym klub zgromadził na swoim koncie 7 tytułów Mistrza Polski oraz 5 triumfów w Pucharze Polski. 

To nie koniec nawiązań do popularnego Kolejorza. Na medalu wygrawerowana jest także lokomotywa, którą dobrze znają wszyscy kibice udający się na Stadion Miejski w Poznaniu. Na awersie natomiast zobaczymy charakterystyczne fale, które przywodzą na myśl skrzydła widoczne w herbie poznańskiej drużyny. Na boku medalu znajduje się napis Nigdy się nie poddawaj. 

– To hasło doskonale znamy z Bułgarskiej i na pewno jest ono bliskie półmaratończykom. Mamy nadzieję, że tak jak piłkarzy, 3 kwietnia podniesie na duchu także naszych zawodników i doda im sił w pokonywaniu kolejnych kilometrów – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor biegu.

– Od wielu lat współpracujemy z poznańskim Półmaratonem, wspieramy biegaczy, podziwiamy ich i dopingujemy im w naszej Strefie Kibica. Tym bardziej cieszy, że udało się w tym roku zaznaczyć naszą obecność pięknym medalem, nawiązującym do okrągłej rocznicy klubu – mówi Karol Klimczak, Prezes Zarządu Lecha Poznań.

Na medalu nie zabrakło również ważnego dla każdego biegacza miejsca, na którym można wygrawerować swoje imię i czas uzyskany na dystansie 21,0975 kilometrów. 

Informujemy, że z Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 25 lutego zniosło większość obostrzeń dotyczących organizacji imprez sportowych. Tym samym w kwietniowym biegu będzie mogło wziąć udział 8 tysięcy uczestników, bez konieczności okazywania certyfikatów covidowych oraz testów na obecność koronawirusa. Obecnie na liście startowej jest ponad 5 tysięcy zawodników.

Sponsorem Tytularnym Półmaratonu jest PKO Bank Polski.

Impreza odbędzie się pod Patronatem Prezydenta Miasta Poznania

Więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl 

Nigdy się nie poddawaj!
Nigdy się nie poddawaj!
Razem
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
Sesje tlenowe w komorze hiperbarycznej mają wiele właściwości.

Komora hiperbaryczna, czyli legalny doping

Następne
Arkusz Google, WhatsApp, Messenger czy inne komunikatory - to działa, ale czy jest najwygodniejsze w komunikacji trener-zawodnik?

ArdentCoach - jak ułatwić współpracę biegacza z trenerem?

Powiązane artykuły

gotowi na start w 4 gdansk maratonie 03
Czytaj dalej

Gotowi na start w 4. Gdańsk Maratonie?

4. Gdańsk Maraton, najlepsza impreza biegowa w Polsce, zbliża się coraz większymi krokami. Ten bieg to wyjątkowa trasa, w wyjątkowym mieście! Warto już dziś zaplanować start, który odbędzie się 15 kwietnia 2018 roku.
armageddonchallenge 9 lipca zadrzy ziemia 03
Czytaj dalej

ArmageddonChallenge – 9 lipca zadrży ziemia

9 lipca odbędzie się III edycja Armageddon w miejscu Sabat Krajno koło Kielc - organizacja, która już na stałe wpisuje się w harmonogram biegów w Polsce, co ich wyróżnia w czym są inni? Tutaj znajdziecie odpowiedż, każdy z biegów jest organizowany pod hasłem "Biegnę dla ...." , pierwsze dwie edycję to hasło biegnę dla Jasia i biegnę dla Stasia, gdzie część dochodu jest przekazywane na pomoc w leczeniu chorych dzieci, ale i nie tylko organizacja i fundacja armageddon pomaga każdemu.
kosmiczny medal 2 pzu maratonu szczecinskiego 01
Czytaj dalej

Kosmiczny medal 2. PZU Maratonu Szczecińskiego

Skojarzenie z kosmosem, albo nawet "Gwiezdnymi Wojnami" jest całkiem na miejscu – Szczecin widziany z lotu ptaka jest niezwykły i widać to doskonale na medalu tegorocznej edycji maratonu szczecińskiego. Biegacze będą mieli okazję zabrać ze sobą ze Szczecina bardzo charakterystyczną cząstkę miasta.
Odbierz Indywidualny Plan Treningowy z 53% zniżką 📣📣📣 Zostało tylko 5 miejsc❗️
Tak, chcę zniżkę na trenera