Zmieniaj teren, a nie buty – wygraj jedną z 4 par Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon

Partnerzy medyczni TreningBiegacza.pl

Leśne dukty, kamienie, korzenie. Natura i las. Tylko oddech i Twoje myśli. Spokój, cisza, przestrzeń. To wszystko poda Ci bieganie w terenie czyli trail running – jedno z piękniejszych przeżyć, którego możesz doświadczać w pasji biegania. Zmieniaj teren, a nie buty – Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon to buty do biegania, w jakich odnajdziesz się zarówno w trakcie asfaltowych przebieżek jak i w podmiejskich parkach, leśnych duktach, a tym samym poczujesz ile radości daje bieganie w terenie. Dziel asfaltowe wybiegania na pół z pasją do biegów trail.

Zmieniaj teren, a nie buty – dlaczego warto biegać w pozamiejskiej przestrzeni?

Nieważne czy doświadczyłeś biegania w terenie czy dopiero planujesz wybiec poza miasto – ten konkurs jest dla Ciebie. W komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza, udziel odpowiedzi na powyższe pytanie w dowolnej formie – słowa lub zdjęcie z opisem. Stawiamy na Twoją kreatywność!

Złap jedną z 4 par Kalenji Ekiden Trail Active w swoim ulubionym kolorze

Cztery najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy butami do biegania w terenie – Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon. Na odpowiedzi czekamy do 18 kwietnia do godziny 22.00. Wyniki opublikujemy 20 kwietnia w komentarzu pod treścią konkursu jak i w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.
 

Sklep TreningBiegacza.pl

Kupując u nas, wspierasz rozwój serwisu!