fbpx
decanowe2p

Zmieniaj teren, a nie buty – wygraj jedną z 4 par Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon

Kalenji Ekiden Trail Active to buty do biegania, w których odnajdziesz się zarówno w trakcie asfaltowych przebieżek jak i w podmiejskich parkach, leśnych duktach, a tym samym doświadczysz jednego z najpiękniejszych przeżyć – biegów trail.

Leśne dukty, kamienie, korzenie. Natura i las. Tylko oddech i Twoje myśli. Spokój, cisza, przestrzeń. To wszystko poda Ci bieganie w terenie czyli trail running – jedno z piękniejszych przeżyć, którego możesz doświadczać w pasji biegania. Zmieniaj teren, a nie buty – Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon to buty do biegania, w jakich odnajdziesz się zarówno w trakcie asfaltowych przebieżek jak i w podmiejskich parkach, leśnych duktach, a tym samym poczujesz ile radości daje bieganie w terenie. Dziel asfaltowe wybiegania na pół z pasją do biegów trail.

Zmieniaj teren, a nie buty – dlaczego warto biegać w pozamiejskiej przestrzeni?

Nieważne czy doświadczyłeś biegania w terenie czy dopiero planujesz wybiec poza miasto – ten konkurs jest dla Ciebie. W komentarzu pod treścią konkursu lub w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza, udziel odpowiedzi na powyższe pytanie w dowolnej formie – słowa lub zdjęcie z opisem. Stawiamy na Twoją kreatywność!

Złap jedną z 4 par Kalenji Ekiden Trail Active w swoim ulubionym kolorze

Cztery najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy butami do biegania w terenie – Kalenji Ekiden Trail Active od Decathlon. Na odpowiedzi czekamy do 18 kwietnia do godziny 22.00. Wyniki opublikujemy 20 kwietnia w komentarzu pod treścią konkursu jak i w komentarzu pod postem konkursowym na fanpage Trening Biegacza.
 

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
komandosi formozy na pierwszym treningu w poznaniu 04

Komandosi Formozy na pierwszym treningu w Poznaniu

Następne
ze szczecina do berlina niespodzianka dla uczestnikow 2 pzu maratonu szczecinskiego 01

Ze Szczecina do Berlina! – niespodzianka dla uczestników 2. PZU Maratonu Szczecińskiego

Powiązane artykuły

decathlon decathlon1
Czytaj dalej

Sprawdzone patenty na nawadnianie i transport – jak ogarnąć intensywny trening?

Trening to nie tylko przygotowanie fizyczne, ale prawidłowe żywienie i nawadnianie organizmu. Dopiero te trzy parametry tworzą spójną biegową całość, a we właściwym ich ujęciu możemy mówić o świadomym treningu czy startach w zawodach. O ile te dwa pierwsze parametry możemy wykonać na chybił trafił – choć w niezbyt rozsądnym myśleniu – że jakoś to pobiegniemy, o tyle jeśli zaniedbasz trzeci aspekt, poczucie niemocy i braku sił przyjdzie szybciej niż myślisz – zwłaszcza w sezonie letnim, kiedy upały dają się mocno we znaki. I nie wystarczy tu wyłącznie picie wody, ale świadomość tego, jak czynić to właściwie. W taki sposób, by organizm mógł działać na wysokich obrotach przez cały zaplanowany trening czy zawody.