fbpx
rodzinne bieganie podczas amberexpo polmaraton gdansk 01

Rodzinne bieganie podczas AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk!

Już za niecałe dwa miesiące (4-5 listopada) odbędzie się czwarta edycja AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk – największego gdańskiego biegu ulicznego. Podczas tegorocznej imprezy będzie można wystartować w półmaratonie i w biegu na dystansie 5 km. Różnorodność klasyfikacji jaką w tym roku przygotowali organizatorzy sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

Już za niecałe dwa miesiące (4-5 listopada) odbędzie się czwarta edycja AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk – największego gdańskiego biegu ulicznego. Podczas tegorocznej imprezy będzie można wystartować w półmaratonie i w biegu na dystansie 5 km. Różnorodność klasyfikacji jaką w tym roku przygotowali organizatorzy sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie.

AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk to impreza z tradycjami, która stale się rozwija i w tym roku organizatorzy przygotowali również coś dla najmłodszych biegaczy! Właśnie ruszyły zapisy na Amber Kids Gdańsk, czyli zawody biegowe dla dzieci, które odbędą się w sobotę (4 listopada). Wszystkie dzieci, będą mogły wystartować w biegu na dystansach dopasowanych do kategorii wiekowych: 200 m (1-7 lat), 500 m (8-11 lat) oraz 1000 m (12-15 lat). Start i meta zlokalizowane będą w centrum wystawienniczo-kongresowym AMBEREXPO na ulicy Żaglowej. Każdy uczestnik biegu Amber Kids Gdańsk dostanie na mecie medal oraz słodki upominek! Po zakończeniu sportowej rywalizacji będą mogli skorzystać z licznych atrakcji w strefie przygotowanej specjalnie dla nich.

rodzinne-bieganie-podczas-amberexpo-polmaraton-gdansk-02

Natomiast w niedzielę – 5 listopada odbędzie się półmaraton i Bieg na Piątkę. Trasy obu dystansów są atestowane przez Polski Związek Lekkiej Atletyki. W ramach Biegu na Piątkę rozegrana zostanie dodatkowa klasyfikacja dla firm pod nazwą Firmowa Piątka, która wyłoni najlepszą firmową drużynę! Dodatkowo, pierwszy raz w ramach AMBEREXPO Półmaraton Gdańsk oraz Biegu na Piątkę przeprowadzona zostanie kolejna nowa klasyfikacja – Bieg z wózkiem dziecięcym. Rodzice będą mogli wystartować w biegu ze swoją pociechą w wózku na dystansie półmaratonu lub 5 km. Ambasadorką Biegu z wózkiem dziecięcym została Natalia Wodyńska-Stosik – Trimama. Zapisy trwają – kliknij TUTAJ.

Start półmaratonu oraz biegu na dystansie 5 km odbędzie się w tym samym miejscu, tylko z różnych nitek jezdni ul. Żaglowej, a biegacze wyruszą na trasę o godz. 9:00 sprzed centrum wystawienniczo-kongresowym AMBEREXPO. Meta zawodów dla obu dystansów zlokalizowana będzie również w hali AMBEREXPO. Szczegółowe informacje znajdują się na facebookowym profilu imprezy TUTAJ.

Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
stan na starcie wspolnie z modelami asics wyposazonymi w innowacyjna pianke flytefoam 01

Stań na starcie wspólnie z modelami ASICS wyposażonymi w innowacyjną piankę FlyteFoam

Następne
cheruiyot wystartuje we frankfurcie

Cheruiyot wystartuje we Frankfurcie

Powiązane artykuły

opel adam nagroda w maratonie
Czytaj dalej

Opel Adam nagrodą w maratonie

Samochód osobowy Opel Adam to główna nagroda rzeczowa w 32. Wrocław Maratonie, który odbędzie się 14 września. Auto zostanie rozlosowane wśród uczestników, którzy ukończą bieg.
majowe bieganie na podhalu jeszcze mozesz sie zapisac 01
Czytaj dalej

Podejmij wyzwanie na Podhalu

Mamy maj, miesiąc pełen energii, zachęcający do nowych wyzwań! Jednym z nich jest jeden z najtrudniejszych asfaltowych maratonów w Polsce! Już w najbliższy weekend na podhalańskich ścieżkach rozegrane zostaną dwa biegi: Maraton Podhalański i Półmaraton Podhalański!

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM