fbpx
Czekamy na najmłodszych biegaczy podczas Phoenix Kids Półmaratonu! Fot. Adam Ciereszko

Czekamy na najmłodszych biegaczy podczas Phoenix Kids Półmaratonu!

Dystanse od 100 do 800 metrów czekają na najmłodszych zawodników, którzy w przeddzień poznańskiego „dorosłego” półmaratonu wystartują w coraz dynamiczniej rozwijającej się imprezie biegowej dla dzieci. 

Uczestników w wieku od 1 do 12 lat można już rejestrować poprzez formularz online dostępny na stronie 15. Poznań Półmaratonu. Przez metę zlokalizowaną na placu Św. Marka na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w sobotę 15 kwietnia może przebiec łącznie aż 900 dzieci.

– Tak duży limit to nasza odpowiedź na rosnące zainteresowanie i frekwencję z poprzednich edycji imprezy – mówi Łukasz Miadziołko, dyrektor 15. Poznań Półmaratonu. – Cieszy nas, że poznański półmaraton w coraz większym stopniu angażuje całe rodziny. Dzięki temu rośnie nam nowe pokolenie biegaczy.

W liczbie 900 uczestników Phoenix Kids Półmaratonu zostały ustanowione mniejsze limity dla poszczególnych grup wiekowych. Dla najmłodszych jest to 200 zawodników w jednym biegu (dystanse 100, 200 i 400 m), a dla dzieci urodzonych w roku 2014 i starszych (dystanse 500 i 800 m) limit zgłoszeń wynosi 150. Zapisy drogą internetową potrwają do 13 kwietnia. W przypadku wolnych miejsc 14 i 15 kwietnia będzie możliwość osobistego zapisania dziecka w biurze 15. Poznań Półmaratonu na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Koszt udziału to 25 zł brutto. 

Po raz drugi sponsorem tytularnym biegów dla dzieci jest Fundacja PHO3NIX, która stawia sobie za cel wspieranie sportowych pasji dzieci i młodzieży. 

Regulamin zawodów oraz więcej informacji: www.halfmarathon.poznan.pl 

Czekamy na najmłodszych biegaczy podczas Phoenix Kids Półmaratonu!, Fot. Adam Ciereszko
Czekamy na najmłodszych biegaczy podczas Phoenix Kids Półmaratonu!, Fot. Adam Ciereszko
Total
0
Shares

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poprzednie
CITY TRAIL Gold: zapisy ruszyły

CITY TRAIL Gold: zapisy ruszyły

Następne
New Balance Biegu na Piątkę - sprawdź się na dystansie 5 kilometrów już 26 marca

Wiemy jaką trasą pobiegną uczestnicy New Balance Biegu na Piątkę - sprawdź się na dystansie 5 kilometrów już 26 marca! Nie przegap zmiany opłaty startowej!

Powiązane artykuły

przebiegnij raciborski polmaraton odjedz toyota aygo 02
Czytaj dalej

Przebiegnij raciborski półmaraton, odjedź Toyotą Aygo

Niepowtarzalny klimat, sportowa rywalizacja i doskonała organizacja - te cechy wyróżniają RAFAKO Półmaraton Racibórz. 26 sierpnia odbędzie się czwarta edycja imprezy. Organizatorzy przygotowali kilka ciekawych niespodzianek dla zawodników. Jedną z nich będzie samochód Toyota Aygo 2018, którą może zdobyć każdy z biegaczy, wystarczy, że w regulaminowym czasie ukończy zawody.
okazja do pozbycia sie swiatecznej oponki ix ogolnopolski bieg raszynski 01
Czytaj dalej

Okazja do pozbycia się świątecznej “oponki” – IX Ogólnopolski Bieg Raszyński

Kwietniowy bieg dla gminy Raszyn stał się już bardzo miłą i chętnie obchodzoną przez jego mieszkańców tradycją. Zapraszamy wszystkich mieszkańców Raszyna, a także Warszawy, bliższych, czy dalszych okolic do sprawdzenia się na 10-kilometrowej, płaskiej trasie biegu. To także doskonała okazja, aby przetestować się przed sezonem wiosennych startów. Nie zapomnimy oczywiście o debiutantach, którym poświęcamy wcale nie mniej uwagi.

TreningBiegacza.pl PREMIUM

Zapisz się do największej w Polsce zaangażowanej społeczności biegaczy, bądź na bieżąco i osiągaj swoje cele szybciej niż inni!

TreningBiegacza.pl PREMIUM
Więcej o TreningBiegacza.pl PREMIUM